CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -308
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 01 mrt
Schouwburg Venray
Venray
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Leest
Waalwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
1
Theater de Kampanje
Den Helder
Spant!
Bussum
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Carrousel
Ommen
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Eendracht
Gemert
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Werftheater
Utrecht
za 02 mrt
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Kolk
Assen
CK Theater
Roermond
Fulcotheater
IJsselstein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scala Helmond
Helmond
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Den Blank
Overijse
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Klif 12
Den Hoorn
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Theater Hof 88
Almelo
Agora Theater Druten
Druten
Het Veur Theater
Leidschendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Omval
Diemen
Theaters Tilburg
Tilburg
Wesopa Weesp
Weesp
Orpheus
Apeldoorn
1
van Beresteyn
Veendam
C.C. Belgica
Dendermonde
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C Warenar
Wassenaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
C.C. De Mol
Lier
C.C. Achterolmen
Maaseik
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kampanje
Den Helder
De Harmonie
Leeuwarden
De alkeburcht
Roelofarendsveen
Lux
Nijmegen
De Dialoog
Ermelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
De Meulvliet
Tholen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
23:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
zo 03 mrt
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cafe The Joker
Antwerpen
ma 04 mrt
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
di 05 mrt
Schouwburg Het Park
Hoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theaters Tilburg
Tilburg
1
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
1
20:15
Witte Theater
IJmuiden
wo 06 mrt
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Spiegel
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen

vrijdag 01 maart 2013

Hans Liberg - Ick Hans Liberg Schouwburg Venray, Venray
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Kennemer Theater, Beverwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater De Leest, Waalwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis - Het grijze gebied Diligentia, Den Haag
1
Youp van 't Hek - Wigwam Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Heerschop - Gelukzoekers Spant!, Bussum
Dani - De zachte heelmeester Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jandino Asporaat - De Revue Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Piepschuim Theater Carrousel, Ommen
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit De Schattelijn, Geertruidenberg
De Hyena's - De Hyena's Comedy De Eendracht, Gemert
Katinka Polderman Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort De Oosterpoort, Groningen
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's De Eendracht, Gemert
20:15
Camerettten - Finaletournee Cultura, Ede
20:15
Op Sterk Water - ALFA – α Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Freek de Jonge DeLaMar, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Agora Theater Druten, Druten
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Werftheater, Utrecht

zaterdag 02 maart 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ellen Dikker - Horten en stoten Theater De Kolk, Assen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten CK Theater, Roermond
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Fulcotheater, IJsselstein
Acda en de Munnik - 't Heerst Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Yora Rienstra - We maken er wat van Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Scala Helmond, Helmond
Schudden - We vieren het maar C.C. Den Herd, Bladel
Soundos - Er is geen plan B Schouwburg Almere, Almere
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Den Blank, Overijse
Max van den Burg - Schlemiel Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Klif 12, Den Hoorn
Joost van Hyfte - KOK C.C. De Woeker, Oudenaarde
Sabine Beens - Ça bien! Theater Hof 88, Almelo
Carolien Borgers - Happy End Agora Theater Druten, Druten
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel Het Veur Theater, Leidschendam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Anuar - Vastberaden Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Theaters Tilburg, Tilburg
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Wesopa Weesp, Weesp
Foto André Manuel - Bonzaai!!!
André Manuel - Bonzaai!!! Orpheus, Apeldoorn
1
Jeroen Leenders - Geen idee van Beresteyn, Veendam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. Belgica, Dendermonde
Ashton Brothers - Treasures Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Alex Agnew - Interesting times C.C. Kortrijk, Kortrijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog C.C Warenar, Wassenaar
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg C.C. De Mol, Lier
Piepschuim - In veel te strakke broeken C.C. Achterolmen, Maaseik
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Fransche School Culemborg, Culemborg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied Agora Theater Lelystad, Lelystad
Youp van 't Hek - Wigwam Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Heerschop - Gelukzoekers De Harmonie, Leeuwarden
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil De alkeburcht, Roelofarendsveen
Nathalie Baartman - Prei met mij Lux, Nijmegen
Daniël Arends - De zachte heelmeester De Dialoog, Ermelo
Jandino Asporaat - De Revue Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arno van der Heyden - Zo. Theater PePijn, Den Haag
20:00
De Grote Improvisatieshow Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Diligentia, Den Haag
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Camerettten - Finaletournee De Meulvliet, Tholen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Werftheater, Utrecht
23:30
Burlesque Glamour Night Comedy Theater in de Nes, Amsterdam

zondag 03 maart 2013

Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. Westrand, Dilbeek
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lennaert Maes Cafe The Joker, Antwerpen

maandag 04 maart 2013

Acda en de Munnik - 't Heerst Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Heb je hun weer Kennemer Theater, Beverwijk
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

dinsdag 05 maart 2013

Ellen Dikker - Horten en stoten Schouwburg Het Park, Hoorn
Acda en de Munnik - 't Heerst Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Heb je hun weer Kennemer Theater, Beverwijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - Bonzaai!!! De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Karin Bloemen - Witte nar Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Theater de Purmaryn, Purmerend
Foto Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Theaters Tilburg, Tilburg
1
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater De Storm, Winterswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
1
20:15
Dolf Jansen - Topvorm Witte Theater, IJmuiden

woensdag 06 maart 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ellen Dikker - Horten en stoten Theater de Spiegel, Zwolle
Yora Rienstra - We maken er wat van Junushoff Theater, Wageningen
Pagina -308