Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Hoftheater
Raalte
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
DeMess
Naarden
20:15
De Eendracht
Gemert
Agnietenhof
Tiel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Diligentia
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater De Leest
Waalwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
15:30
DeMess
Naarden
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
C.C. Deurne
Deurne
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:15
Musis
Arnhem
Amare
Den Haag
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Perron-3
Rosmalen
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Odeon
Zwolle
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Kattendans
Bergeijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Lindenberg Theater
Nijmegen
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Metropool
Hengelo
21:15
Leidse Schouwburg
Leiden
19:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Weijer
Boxmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
zaterdag 14 januari 2023
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
C.C. Stroud, Putten
20:15
Jawad Es Soufi - Waarom ben jij zo?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Chassé Theater, Breda
20:30
Kasper van der Laan - Warm
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Theater `t Spieker, Eibergen
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Kiki Schippers - Meer
Hoftheater, Raalte
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Het Trefpunt, Warmond
20:15
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
De Dillewijn, Ankeveen
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Marcel Harteveld - Voor de bui binnen
DeMess, Naarden
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
De Eendracht, Gemert
Martijn Crins - Mesthoop
Agnietenhof, Tiel
Martijn Kardol - De Situatie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Merijn Scholten - Solo
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
n00b speelt n00b
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Niet Schieten! - Mannen van niks
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Nilgün Yerli - Tinderella
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Patrick Laureij - Live
Deventer Schouwburg, Deventer
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - DNA
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Rayen Panday - Focus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Arto Theater, Schoonhoven
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
De Maagd, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Harderwijk, Harderwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Kampanje, Den Helder
zondag 15 januari 2023
15:30
André Manuel - Sneu
DeMess, Naarden
20:00
Derek Otte - De tijd is om
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
C.C. Deurne, Deurne
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
De Maagd, Bergen op Zoom
maandag 16 januari 2023
19:30
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Floralis, Lisse
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Musis, Arnhem
dinsdag 17 januari 2023
Dara Ó Briain
Amare, Den Haag
20:00
Lieven Scheire - A.I.
30CC/Schouwburg, Leuven
20:30
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Posttheater, Arnhem
Paulien Cornelisse - Aanstalten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater De Veste, Delft
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Musis, Arnhem
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Agnietenhof, Tiel
woensdag 18 januari 2023
Alex Ploeg - Ego
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Andries Tunru - In Theorie
Perron-3, Rosmalen
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Comedy Nacht Met O.a. Ruud Smulders, Emiel Van Der Logt + 2
Effenaar, Eindhoven
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Markant Uden, Uden
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
De Maaspoort, Venlo
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Beuving - Restante
Schouwburg Odeon, Zwolle
Kiki Schippers - Meer
Diligentia, Den Haag
20:00
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Lieven Scheire - A.I.
30CC/Schouwburg, Leuven
19:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Aanstalten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Pannekoek - DNA
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Uit Het Niets
Theater De Veste, Delft
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Sneek, Sneek
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Kattendans, Bergeijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
donderdag 19 januari 2023
Alex Ploeg - Ego
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
André Manuel - Sneu
Schouwburg Ogterop, Meppel
Andries Tunru - In Theorie
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Leidse Schouwburg, Leiden
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Daniëlle Schel - Ok
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Derek Otte - De tijd is om
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Femke Vernij - Op Volle Kracht
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Guillermo Guiz
Koninklijk Circus, Brussel
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Ik Ga Stuk!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving - Restante
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Kasper van der Laan - Warm
De Weijer, Boxmeer
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Crins - Mesthoop
De Maaspoort, Venlo
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Musa - Schaakmat
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen