CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -309
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 07 jan
Goudse Schouwburg
Gouda
wo 08 jan
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lievekamp
Oss
1
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Musis
Arnhem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
do 09 jan
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cultura
Ede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
1
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
vr 10 jan
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
1
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Wilminktheater
Enschede
1
20:00
Schouwburg Theotorne
Dieren
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
So What!
Gouda
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
za 11 jan
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:45
Iduna
Drachten
zo 12 jan
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
ma 13 jan
AFAS Circustheater
Scheveningen
1
di 14 jan
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 15 jan
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Maaspoort
Venlo
1
1
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Almere
Almere
do 16 jan
Theater Vleuterweide
Vleuten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal

dinsdag 07 januari 2014

Made in Belgium Goudse Schouwburg, Gouda

woensdag 08 januari 2014

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Youp van 't Hek Schouwburg Het Park, Hoorn
Foto Marco Roelofs - Kaal
Marco Roelofs - Kaal Theater De Lievekamp, Oss
1
20:00
Wim Helsen Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Erik van Muiswinkel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Dolf Jansen Schouwburg Venray, Venray
20:00
Dames voor na Vieren Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Cabarestafette Munttheater, Weert
20:00
Alex Klaasen Theater 't Speelhuis, Helmond
Made in Belgium Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Musis, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Kommil Foo - Breken Posttheater, Arnhem

donderdag 09 januari 2014

Hans Liberg - ATTACCA Theater De Veste, Delft
20:00
Youp van 't Hek Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Marco Roelofs - Kaal Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Thomas van Luyn Orpheus, Apeldoorn
20:00
Wim Helsen Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lebbis Cultura, Ede
Foto Dolf Jansen
Dolf Jansen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Diederik van Vleuten Theater Sneek, Sneek
20:00
Dames voor na Vieren Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Cabarestafette Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Alex Klaasen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Made in Belgium TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Theater Sneek, Sneek
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

vrijdag 10 januari 2014

Hans Liberg - ATTACCA Theater De Veste, Delft
Foto Marco Roelofs
Marco Roelofs Wilminktheater, Enschede
1
20:00
Youp van 't Hek Theater aan de Schie, Schiedam
Foto Marco Roelofs
Marco Roelofs Wilminktheater, Enschede
1
20:00
LOS Muziektheater - FCKD Schouwburg Theotorne, Dieren
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Marieke Visser Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Emilio Guzman Agora Theater Druten, Druten
20:00
Thomas van Luyn Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Wim Helsen De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Lebbis Dok6, Panningen
20:00
Erik van Muiswinkel Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - De zachte heelmeester Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Alex Klaasen Theater Kerkrade, Kerkrade
Made in Belgium Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Nilgun Yerli met Onbeperkt Genieten Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Thijs Kemperink So What!, Gouda
20:30
Hans Dorrestijn - Goeie genade Posttheater, Arnhem
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Theater Bellevue, Amsterdam

zaterdag 11 januari 2014

20:00
Urbanus Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Marieke Visser Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Thomas van Luyn Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Wim Helsen Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Marc Marie Huijbregts Schouwburg Almere, Almere
20:00
Lenette van Dongen Zaantheater, Zaandam
20:00
Erik van Muiswinkel Meervaart, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen Agnietenhof, Tiel
20:15
LOS Muziektheater - FCKD Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Howard Komproe C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Op Sterk Water - ALFA Posttheater, Arnhem
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Theater Ludens, Voorburg
20:45
ComedyHuis ComedyNight in Poppodium Iduna Iduna, Drachten

zondag 12 januari 2014

20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet Theater Sneek, Sneek
20:00
Micha Wertheim Theater Walhalla, Rotterdam

maandag 13 januari 2014

Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek AFAS Circustheater, Scheveningen
1

dinsdag 14 januari 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater Peeriscoop, Gorinchem
Hans Dorrestijn - Goeie Genade Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Guido Weijers - V Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Marco Roelofs Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Lenette van Dongen Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Alex Klaasen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Made in Belgium Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Theater PePijn, Den Haag

woensdag 15 januari 2014

20:00
Guido Weijers - V Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Wim Helsen Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Lenette van Dongen Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Erik van Muiswinkel TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Dolf Jansen Wilminktheater, Enschede
20:00
Alex Klaasen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Jochem Myjer
Jochem Myjer De Maaspoort, Venlo
1
1
Made in Belgium Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer jongetje Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Schouwburg Almere, Almere

donderdag 16 januari 2014

Adam Fields / Berit Companjen / Wouter Monden Theater Vleuterweide, Vleuten
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Youp van 't Hek Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jeroen Leenders Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Eric Koller Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Marco Roelofs - Kaal Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Emilio Guzman Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Wim Helsen Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pagina -309