Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Muzeval
Emmen
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Aan de Slinger
Houten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Idea
Soest
Theater de Speeldoos
Baarn
De Molenberg
Delfzijl
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Klooster
Woerden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Meerpaal
Dronten
Orpheus
Apeldoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Kampanje
Den Helder
S.C.C. De Ruchte
Someren
C.C. Den Blank
Overijse
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Kom
Nieuwegein
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater Carrousel
Ommen
Spant!
Bussum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
Diligentia
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Djoelen
Oud-Turnhout
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
De Spil
Roeselare
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Werftheater
Utrecht
De Eendracht
Gemert
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cultura
Ede
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Eendracht
Gemert
Flint
Amersfoort
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Den Blank
Overijse
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Diligentia
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Posttheater
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Scala Helmond
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Achterolmen
Maaseik
De Harmonie
Leeuwarden
Wesopa Weesp
Weesp
Lux
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
donderdag 28 februari 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Schudden - We vieren het maar
Theater De Muzeval, Emmen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Meervaart, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Prei met mij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater de Speeldoos, Baarn
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lennaert Maes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - Het grijze gebied
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bruers - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Witte nar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Electropis
Theater Idea, Soest
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Speeldoos, Baarn
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Claudia de Breij
De Meerpaal, Dronten
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
Anuar - Vastberaden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 01 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Kampanje, Den Helder
Yora Rienstra - We maken er wat van
S.C.C. De Ruchte, Someren
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Blank, Overijse
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Kom, Nieuwegein
Soundos - Er is geen plan B
CulturA & Zo, Nootdorp
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Schudden - We vieren het maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
Piepschuim
Theater Carrousel, Ommen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Spant!, Bussum
20:15
Op Sterk Water - ALFA – α
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lebbis - Het grijze gebied
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater 't Pand, Gorinchem
Katinka Polderman
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Karin Bloemen - Witte nar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Joost van Hyfte - KOK
De Djoelen, Oud-Turnhout
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Kennemer Theater, Beverwijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Walhalla, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Agora Theater Druten, Druten
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Spil, Roeselare
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Zuidplein, Rotterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Werftheater, Utrecht
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Eendracht, Gemert
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Dani - De zachte heelmeester
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Camerettten - Finaletournee
Cultura, Ede
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Eendracht, Gemert
André Manuel - Bonzaai!!!
Flint, Amersfoort
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
zaterdag 02 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Kampanje, Den Helder
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Blank, Overijse
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Posttheater, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Fulcotheater, IJsselstein
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Almere, Almere
Schudden - We vieren het maar
C.C. Den Herd, Bladel
Sabine Beens - Ça bien!
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Speeldoos, Baarn
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Scala Helmond, Helmond
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater 't Speelhuis, Helmond
Piepschuim - In veel te strakke broeken
C.C. Achterolmen, Maaseik
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Harmonie, Leeuwarden
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Wesopa Weesp, Weesp
Nathalie Baartman - Prei met mij
Lux, Nijmegen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Swanla Theater, Zevenhuizen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen