Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
C.C. De Werf
Aalst
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Werftheater
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Carrousel
Ommen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Spant!
Bussum
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
S.C.C. De Ruchte
Someren
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Orpheus
Apeldoorn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Spil
Roeselare
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Eendracht
Gemert
De Eendracht
Gemert
De Djoelen
Oud-Turnhout
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Den Blank
Overijse
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Omval
Diemen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
Scala Helmond
Helmond
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
donderdag 28 februari 2013
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater de Purmaryn, Purmerend
Schudden - We vieren het maar
Theater De Muzeval, Emmen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater de Griffioen, Amstelveen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Prei met mij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Theatergroep Oeloek
Podium 't Beest, Goes
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Parktheater, Eindhoven
20:30
Lennaert Maes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Meervaart, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Markant Uden, Uden
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Het Klooster, Woerden
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Evertshuis, Bodegraven
Lebbis - Het grijze gebied
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Molenberg, Delfzijl
Claudia de Breij
De Meerpaal, Dronten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yora Rienstra - We maken er wat van
Chassé Theater, Breda
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Werf, Aalst
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anuar - Vastberaden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 01 maart 2013
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Werftheater, Utrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Op Sterk Water - ALFA – α
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Winsinghhof, Roden
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Kampanje, Den Helder
Piepschuim
Theater Carrousel, Ommen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Spant!, Bussum
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yora Rienstra - We maken er wat van
S.C.C. De Ruchte, Someren
Dani - De zachte heelmeester
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Jandino Asporaat - De Revue
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - Bonzaai!!!
Flint, Amersfoort
Lebbis - Het grijze gebied
Diligentia, Den Haag
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Spil, Roeselare
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Eendracht, Gemert
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Eendracht, Gemert
Joost van Hyfte - KOK
De Djoelen, Oud-Turnhout
Soundos - Er is geen plan B
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Camerettten - Finaletournee
Cultura, Ede
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bloemen - Witte nar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Blank, Overijse
Schudden - We vieren het maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 02 maart 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Werftheater, Utrecht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jeroen Leenders - Geen idee
van Beresteyn, Veendam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Arno van der Heyden - Zo.
Theater PePijn, Den Haag
Sabine Beens - Ça bien!
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Speeldoos, Baarn
Anuar - Vastberaden
Theater De Omval, Diemen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater De Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Swanla Theater, Zevenhuizen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Almere, Almere
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Scala Helmond, Helmond
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Posttheater, Arnhem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen