Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
De hoogte
Winsum
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Het Trefpunt
Warmond
Munttheater
Weert
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Den Bolder
Waspik
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Zaantheater
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Kik
Elst
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Centrum Staf Versluys
Bredene
14:00
Theater de Beun
Heiloo
14:30
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Chassé Theater
Breda
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Wilminktheater
Enschede
10:30
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
15:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Harmonie
Leeuwarden
Munttheater
Weert
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Veste
Delft
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
vrijdag 04 maart 2016
Leon van der Zanden - Supergewoon
Chassé Theater, Breda
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Kampanje, Den Helder
Murth Mossel - Voors en tegens
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De hoogte, Winsum
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theaterhotel Almelo, Almelo
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater PePijn, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Intouchables
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Cameretten Finalistentournee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
André Manuel
Kennemer Theater, Beverwijk
zaterdag 05 maart 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater De Lievekamp, Oss
Cameretten Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Het Trefpunt, Warmond
Cabarestafette
Munttheater, Weert
Kasper van Kooten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Supergewoon
Den Bolder, Waspik
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Intgeniep - Jeukt
Theater de Schuur, Zevenbergen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater PePijn, Den Haag
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Bellevue, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Nathalie Baartman - Louter
Theater De Kik, Elst
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - De Paardenpoetser
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agnietenhof, Tiel
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Nabil
De Weijer, Boxmeer
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Trio Giphart / Chabot
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Intouchables
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Chassé Theater, Breda
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Dok6, Panningen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Kees Torn & Onno Innemee - Eraf met dat dak!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
André Manuel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 06 maart 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Centrum Staf Versluys, Bredene
14:00
Trio Giphart / Chabot
Theater de Beun, Heiloo
14:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Chassé Theater, Breda
15:00
Eric Bouwman en Gürkan Küçüksentürk - Marathon
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 08 maart 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Posttheater, Arnhem
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wilminktheater, Enschede
10:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
15:00
Marjan Berk en Bill van Dijk - Nooit te oud (to be happy)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
woensdag 09 maart 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Posttheater, Arnhem
Murth Mossel - Voors en tegens
Meervaart, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Aarsman - Zelf weten
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Munttheater, Weert
Nathalie Baartman - Louter
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ali B - Je Suis Ali
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Hengelo, Hengelo