CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -310
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 28 jan
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zo 29 jan
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
ma 30 jan
Meervaart
Amsterdam
1
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
di 31 jan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
Posttheater
Arnhem
14:00
Flint
Amersfoort
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 01 feb
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
De Kattendans
Bergeijk
do 02 feb
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Harmonie
Leeuwarden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
1
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
vr 03 feb
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Cultura
Ede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Schalm
Veldhoven
van Beresteyn
Veendam
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Verwachting
Ritthem

zaterdag 28 januari 2017

20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook De Stenge, Heinkenszand
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Zaantheater, Zaandam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater PePijn, Den Haag

zondag 29 januari 2017

15:00
Mini & Maxi Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marco Lopes - Saudade TAQA Theater De Vest, Alkmaar

maandag 30 januari 2017

Foto Hans Teeuwen - Echte Rancune
Hans Teeuwen - Echte Rancune Meervaart, Amsterdam
1
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Het Postkantoor, Bovenkarspel

dinsdag 31 januari 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
Pieter Derks - Spot Posttheater, Arnhem
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles Flint, Amersfoort
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Watskeburt?! - de musical Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 01 februari 2017

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Even goede vrienden Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenosborn - #Life Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Marc-Marie Huijbregts Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kommil Foo - Schoft Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto Henry van Loon - Sleutelmoment
Henry van Loon - Sleutelmoment Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
1
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot Theater Aan de Slinger, Houten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Ali B - Je Suis Ali Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Mini & Maxi Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Het Klooster, Woerden
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cameretten - Finalistentournee Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical Flint, Amersfoort
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Oldenosborn - #Life Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Kattendans, Bergeijk

donderdag 02 februari 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Diligentia, Den Haag
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Zinin, Nijverdal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Gooiland, Hilversum
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo - Schoft De Molenberg, Delfzijl
Henry van Loon - Sleutelmoment De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Almere, Almere
Jochen Otten Schouwburg Lochem, Lochem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Watskeburt?! - de musical Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Philippe Geubels Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:15
Daniël Arends - De Afterparty Hof in Salland, Raalte
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Dok6, Panningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Lebbis, De Paardenpoetser Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Meervaart, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater Idea, Soest
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola C.C. De Pas, Heesch
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Cameretten - Finalistentournee Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Stadstheater de Bond, Oldenzaal
1
20:30
Enge Buren - Ruk! Wilminktheater, Enschede
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Chassé Theater, Breda
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot Zaantheater, Zaandam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Speeldoos, Vught
20:30
Freek de Jonge - De Peiling Fulcotheater, IJsselstein

vrijdag 03 februari 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater de Kampanje, Den Helder
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater De Leest, Waalwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadstheater Arnhem, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Cultura, Ede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - De Onzen Schouwburg Ogterop, Meppel
Kommil Foo - Schoft Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment van Beresteyn, Veendam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - Van horen zeggen Theater de Bussel, Oosterhout
Vincent Geers - Je moet het maar durven Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater De Verwachting, Ritthem
Pagina -310