Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Chassé Theater
Breda
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Meervaart
Amsterdam
14:00
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Aan de Slinger
Houten
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Hof in Salland
Raalte
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Veste
Delft
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Speeldoos
Vught
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Idea
Soest
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Dok6
Panningen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Diligentia
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
zaterdag 28 januari 2017
20:30
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Overasselt Theater, Overasselt
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zondag 29 januari 2017
Marco Lopes - Saudade
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:00
Mini & Maxi
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 30 januari 2017
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
dinsdag 31 januari 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 01 februari 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theaterhotel Almelo, Almelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Het Klooster, Woerden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theaterpand Weesp, Weesp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kommil Foo - Schoft
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Schalm, Veldhoven
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
Oldenosborn - #Life
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Flint, Amersfoort
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 02 februari 2017
André Manuel - De Onzen
Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Zaantheater, Zaandam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Hof in Salland, Raalte
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
20:30
Enge Buren - Ruk!
Wilminktheater, Enschede
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Speeldoos, Vught
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Idea, Soest
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochen Otten
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Storm, Winterswijk
Kommil Foo - Schoft
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Lebbis, De Paardenpoetser
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Dok6, Panningen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Philippe Geubels
Goudse Schouwburg, Gouda
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Meervaart, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 03 februari 2017
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bird & Sheep - Yakanuko
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Cirkel, Heemskerk
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Dorine Wiersma
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Flint, Amersfoort
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
van Beresteyn, Veendam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Parktheater, Eindhoven
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Posttheater, Arnhem
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Winsinghhof, Roden