Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
14:00
Flint
Amersfoort
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Podium Reimerswaal
Rilland
zaterdag 28 januari 2017
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
Marc-Marie Huijbregts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 29 januari 2017
15:00
Mini & Maxi
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marco Lopes - Saudade
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 30 januari 2017
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 31 januari 2017
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Flint, Amersfoort
woensdag 01 februari 2017
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Zaantheater, Zaandam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Het Klooster, Woerden
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theaterpand Weesp, Weesp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Henry van Loon - Sleutelmoment
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater De Boerderij, Huizen
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Oldenosborn - #Life
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Flint, Amersfoort
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 02 februari 2017
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Storm, Winterswijk
André Manuel - De Onzen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Speeldoos, Vught
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Idea, Soest
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Hof in Salland, Raalte
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Dok6, Panningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jochen Otten
Schouwburg Lochem, Lochem
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Fulcotheater, IJsselstein
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. De Pas, Heesch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Philippe Geubels
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Enge Buren - Ruk!
Wilminktheater, Enschede
20:15
Lebbis, De Paardenpoetser
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Diligentia, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
De Molenberg, Delfzijl
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Chassé Theater, Breda
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 03 februari 2017
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Oldenosborn - #Life
Wesopa Weesp, Weesp
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Junushoff Theater, Wageningen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
CCXL Theater, Vlissingen
Pieter Derks - Spot
De Maaspoort, Venlo
Kommil Foo - Schoft
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment
van Beresteyn, Veendam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Watskeburt?! - de musical
Agnietenhof, Tiel
Jochen Otten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Winsinghhof, Roden
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Reimerswaal, Rilland