Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Posttheater
Arnhem
14:00
Flint
Amersfoort
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Harmonie
Leeuwarden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Lochem
Lochem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Cultura
Ede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Schalm
Veldhoven
van Beresteyn
Veendam
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Verwachting
Ritthem
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
zaterdag 28 januari 2017
20:30
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Zaantheater, Zaandam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater PePijn, Den Haag
zondag 29 januari 2017
15:00
Mini & Maxi
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marco Lopes - Saudade
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 30 januari 2017
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
dinsdag 31 januari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Spot
Posttheater, Arnhem
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Flint, Amersfoort
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 01 februari 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenosborn - #Life
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kommil Foo - Schoft
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Sleutelmoment
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Het Klooster, Woerden
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Flint, Amersfoort
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Kattendans, Bergeijk
donderdag 02 februari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Diligentia, Den Haag
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Zinin, Nijverdal
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Gooiland, Hilversum
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen
Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo - Schoft
De Molenberg, Delfzijl
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
Jochen Otten
Schouwburg Lochem, Lochem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Philippe Geubels
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Hof in Salland, Raalte
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Dok6, Panningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Lebbis, De Paardenpoetser
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Meervaart, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Idea, Soest
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Enge Buren - Ruk!
Wilminktheater, Enschede
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Chassé Theater, Breda
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Zaantheater, Zaandam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Speeldoos, Vught
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Fulcotheater, IJsselstein
vrijdag 03 februari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Leest, Waalwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kommil Foo - Schoft
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment
van Beresteyn, Veendam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Bussel, Oosterhout
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Verwachting, Ritthem
Bird & Sheep - Yakanuko
De Harmonie, Leeuwarden
Jochen Otten
Theater de Stoep, Spijkenisse