CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -311
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 15 feb
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Meervaart
Amsterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Singer Theater
Laren
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Musis
Arnhem
1
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Concordia
Haastrecht
za 16 feb
Theater Achterom
Hilversum
Schaffelaartheater
Barneveld
Koningshof
Maassluis
Theater `t Spieker
Eibergen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Meerpaal
Dronten
Theater De Molen
Beuningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Het Trefpunt
Warmond
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
BREStheater
Brielle
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Strombeek
Grimbergen
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
1
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Effenaar
Eindhoven
1
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
zo 17 feb
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
ma 18 feb
Schouwburg Venray
Venray
di 19 feb
De Maaspoort
Venlo
1
C.C. De Werft
Geel
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 20 feb
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. De Werft
Geel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theaters Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
1
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 21 feb
Theater De Veste
Delft
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
C.C. Ter Dilft
Bornem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
HAN Campustheater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
1
Theater De Storm
Winterswijk
De Poorterij
Zaltbommel
1
C.C. Nova
Wetteren
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. De Brouckere
Torhout

vrijdag 15 februari 2013

Karin Bloemen - Witte nar Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ashton Brothers - Treasures Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Meervaart, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Silvester Zwaneveld - In de lift C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lebbis - Het grijze gebied Schouwburg Het Park, Hoorn
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Prei met mij Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - De zachte heelmeester Singer Theater, Laren
Jandino Asporaat - De Revue De Maagd, Bergen op Zoom
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit Theater PePijn, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Delirium II Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Musis, Arnhem
1
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen Theater Idea, Soest
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Piepschuim - In veel te strakke broeken Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Paul Haenen Dolman en Gremdaat Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Theater Concordia, Haastrecht

zaterdag 16 februari 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Theater Achterom, Hilversum
Enge Buren - Reuring Schaffelaartheater, Barneveld
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Koningshof, Maassluis
Schudden - We vieren het maar Theater `t Spieker, Eibergen
Soundos - Er is geen plan B Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bruers - Waar was ik? De Meerpaal, Dronten
Max van den Burg - Schlemiel Theater De Molen, Beuningen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theater Bellevue, Amsterdam
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel Theater De Omval, Diemen
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater De Lievekamp, Oss
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Het Trefpunt, Warmond
André Manuel - Bonzaai!!! De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Henry van Loon - Electropis BREStheater, Brielle
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. Strombeek, Grimbergen
Ashton Brothers - Treasures Theater De Willem, Papendrecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater De Veste, Delft
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Kennemer Theater, Beverwijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Silvester Zwaneveld - In de lift Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - Het grijze gebied Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
1
Jandino Asporaat - De Revue Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Piepschuim Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Comedy Night: Comedytrain met Murth Mossel + Peter Effenaar, Eindhoven
1
20:00
Eric Koller - Fire in the hole C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen De Oosterpoort, Groningen
20:15
Camerettten - Finaletournee Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten C.C. Ons Gebouw, Bolsward
21:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Theater Walhalla, Rotterdam

zondag 17 februari 2013

Karin Bruers - Waar was ik? Agora Theater Druten, Druten
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater De Veste, Delft
Foto Paul van Vliet
Paul van Vliet Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1

maandag 18 februari 2013

Youp van 't Hek - Wigwam Schouwburg Venray, Venray

dinsdag 19 februari 2013

Foto Pieter Derks - Van nature
Pieter Derks - Van nature De Maaspoort, Venlo
1
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. De Werft, Geel
Carolien Borgers - Happy End Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jan Rot - De grote Jan Rot show Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Treasures Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Wigwam Schouwburg Venray, Venray
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Jandino Asporaat - De Revue Arsenaal Theater, Vlissingen
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 20 februari 2013

Stefan Pop - Mijn blauwe periode Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Van nature Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. De Werft, Geel
Sara Kroos - Voor de leeuwen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Treasures Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Theaters Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Schouwburg Venray, Venray
Ruben Nicolai - Little friday Chassé Theater, Breda
1
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Wigwam Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - De Revue Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Howard Komproe C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Comedy Colors Night SuperMarkt, Den Haag
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Posttheater, Arnhem
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 21 februari 2013

Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater De Veste, Delft
Jeffrey Spalburg - Thuus C.C. De Pas, Heesch
Soundos - Er is geen plan B Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Van nature Meervaart, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Ter Dilft, Bornem
Max van den Burg - Schlemiel Theater Zuidplein, Rotterdam
Carolien Borgers - Happy End Arsenaal Theater, Vlissingen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof HAN Campustheater, Nijmegen
Foto Sara Kroos - Voor de leeuwen
Sara Kroos - Voor de leeuwen Goudse Schouwburg, Gouda
1
Henry van Loon - Electropis Theater De Storm, Winterswijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald De Poorterij, Zaltbommel
1
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. Nova, Wetteren
Ashton Brothers - Treasures Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times C.C. De Brouckere, Torhout
Pagina -311