CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -311
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 26 jan
Den heuvel
Alphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Cultura
Ede
Theater de Kom
Nieuwegein
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Mythe
Goes
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:15
Theater Concordia
Enschede
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 27 jan
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kattendans
Bergeijk
BREStheater
Brielle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
van Beresteyn
Veendam
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Posttheater
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Flint
Amersfoort
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Zaantheater
Zaandam
Theater De Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Mythe
Goes
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
2
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
za 28 jan
De Oosterpoort
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lievekamp
Oss
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Toegift
Den Hoorn
Chassé Theater
Breda
1
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
Flint
Amersfoort
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Theater Kees
Huissen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten

donderdag 26 januari 2017

Henry van Loon - Sleutelmoment Den heuvel, Alphen
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg Het Park, Hoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - De Afterparty Cultura, Ede
Cabarestafette Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Mythe, Goes
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jan Beuving - Raaklijn De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Philippe Geubels Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Patrick Laureij - Dekking Hoog
Patrick Laureij - Dekking Hoog Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Concordia, Enschede
1
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Watskeburt?! - de musical Theater De Veste, Delft
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater PePijn, Den Haag
20:30
Enge Buren - Ruk! Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Meervaart, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola De Kattendans, Bergeijk
20:30
Cameretten - Finalistentournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Cameretten - Finalistentournee Witte Theater, IJmuiden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Anne-Marie Jung Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 27 januari 2017

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Agnietenhof, Tiel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut De Kattendans, Bergeijk
René van Meurs - Even goede vrienden BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill van Beresteyn, Veendam
André Manuel - De Onzen Theater Concordia, Haastrecht
Oldenosborn - #Life Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Henry van Loon - Sleutelmoment Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Zaantheater, Zaandam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theater De Kolk, Assen
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Mythe, Goes
20:00
Dave Felida / Marc van Gestel / Thom Elsenaar Volta, Amsterdam
20:00
Mini & Maxi Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Orpheus, Apeldoorn
20:00
Philippe Geubels Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
2
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Meervaart, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Figi Theater, Zeist
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Spant!, Bussum
20:15
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Dok6, Panningen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Schouwburg Almere, Almere
20:15
Watskeburt?! - de musical Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Thijs Kemperink, Zleur Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Parktheater, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool Posttheater, Arnhem
20:30
Cameretten - Finalistentournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

zaterdag 28 januari 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Oosterpoort, Groningen
Kirsten van Teijn - Zalf Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Even goede vrienden Theater De Storm, Winterswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind Spant!, Bussum
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg De Kring, Roosendaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
André Manuel - De Onzen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Enge Buren - Ruk! Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Schoft Schouwburg Ogterop, Meppel
Niet Schieten! - Kusje erop! De Toegift, Den Hoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Chassé Theater, Breda
1
Foto Youp van 't Hek - Licht
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jochen Otten Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Spot Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
De Andersons: Hier Dooft Niets Molen De Ster, Utrecht
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ali B - Je Suis Ali Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater Kees, Huissen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Parkgebouw, Rijssen
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Watskeburt?! - de musical Schouwburg de Lawei, Drachten
Pagina -311