Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Achterom
Hilversum
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
C.C. De Werft
Geel
De Maaspoort
Venlo
Arsenaal Theater
Vlissingen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Werft
Geel
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg de Lawei
Drachten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Nova
Wetteren
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Veste
Delft
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Poorterij
Zaltbommel
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
HAN Campustheater
Nijmegen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
C.C. De Pas
Heesch
Theater De Storm
Winterswijk
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:30
Groene Engel
Oss
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. De Brouckere
Torhout
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
S.C.C. De Ruchte
Someren
Fulcotheater
IJsselstein
De Meerpaal
Dronten
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Lievekamp
Oss
Meervaart
Amsterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Venray
Venray
Agnietenhof
Tiel
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Zaantheater
Zaandam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Eendracht
Gemert
Witte Theater
IJmuiden
G.C. Tentakel
Zonhoven
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
zaterdag 16 februari 2013
Comedy Night: Comedytrain met Murth Mossel + Peter
Effenaar, Eindhoven
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater de Speeldoos, Baarn
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Willem, Papendrecht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Achterom, Hilversum
André Manuel - Bonzaai!!!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zondag 17 februari 2013
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
Karin Bruers - Waar was ik?
Agora Theater Druten, Druten
maandag 18 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
dinsdag 19 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
Pieter Derks - Van nature
De Maaspoort, Venlo
Jandino Asporaat - De Revue
Arsenaal Theater, Vlissingen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Goudse Schouwburg, Gouda
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 20 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ruben Nicolai - Little friday
Chassé Theater, Breda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Van nature
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Posttheater, Arnhem
20:15
Howard Komproe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 21 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Nova, Wetteren
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Veste, Delft
Soundos - Er is geen plan B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Goudse Schouwburg, Gouda
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Poorterij, Zaltbommel
Pieter Derks - Van nature
Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Almere, Almere
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
HAN Campustheater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Posthuis Theater, Heerenveen
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Jeffrey Spalburg - Thuus
C.C. De Pas, Heesch
Henry van Loon - Electropis
Theater De Storm, Winterswijk
Carolien Borgers - Happy End
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Groene Engel, Oss
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Brouckere, Torhout
vrijdag 22 februari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Orpheus, Apeldoorn
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Soundos - Er is geen plan B
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Schudden - We vieren het maar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Willem, Papendrecht
Sabine Beens - Ça bien!
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
Piepschuim
S.C.C. De Ruchte, Someren
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fulcotheater, IJsselstein
Op Sterk Water - Alfa
De Meerpaal, Dronten
Nathalie Baartman - Prei met mij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - Het grijze gebied
Meervaart, Amsterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - De Revue
Agnietenhof, Tiel
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Achterom, Hilversum
Henry van Loon - Electropis
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Harry Glotzbach Aandachtsgeil
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Enge Buren - Reuring
Zaantheater, Zaandam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Carolien Borgers - Happy End
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Camerettten - Finaletournee
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Eendracht, Gemert
André Manuel - Bonzaai!!!
Witte Theater, IJmuiden
Alex Agnew - Interesting times
G.C. Tentakel, Zonhoven
zaterdag 23 februari 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg