Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater `t Spieker
Eibergen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Druten
Druten
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Venray
Venray
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. De Werft
Geel
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Maaspoort
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Werft
Geel
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. De Brouckere
Torhout
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. Nova
Wetteren
C.C. Ter Dilft
Bornem
De Poorterij
Zaltbommel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Groene Engel
Oss
HAN Campustheater
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Ter Dilft
Bornem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
De Eendracht
Gemert
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Meerpaal
Dronten
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Fulcotheater
IJsselstein
G.C. Tentakel
Zonhoven
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
S.C.C. De Enck
Oirschot
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
zaterdag 16 februari 2013
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
21:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Walhalla, Rotterdam
Schudden - We vieren het maar
Theater `t Spieker, Eibergen
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 17 februari 2013
Karin Bruers - Waar was ik?
Agora Theater Druten, Druten
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
maandag 18 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
dinsdag 19 februari 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Arsenaal Theater, Vlissingen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Pieter Derks - Van nature
De Maaspoort, Venlo
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 20 februari 2013
20:15
Howard Komproe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel
Ruben Nicolai - Little friday
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Van nature
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 21 februari 2013
Carolien Borgers - Happy End
Arsenaal Theater, Vlissingen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Brouckere, Torhout
Jeffrey Spalburg - Thuus
C.C. De Pas, Heesch
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Nova, Wetteren
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Poorterij, Zaltbommel
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Camerettten - Finaletournee
Groene Engel, Oss
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
HAN Campustheater, Nijmegen
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Van nature
Meervaart, Amsterdam
Soundos - Er is geen plan B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Almere, Almere
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Electropis
Theater De Storm, Winterswijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Veste, Delft
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Zuidplein, Rotterdam
vrijdag 22 februari 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Agnietenhof, Tiel
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Sabine Beens - Ça bien!
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Carolien Borgers - Happy End
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Eendracht, Gemert
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
Op Sterk Water - Alfa
De Meerpaal, Dronten
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Agnew - Interesting times
G.C. Tentakel, Zonhoven
Soundos - Er is geen plan B
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
Meervaart, Amsterdam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Nathalie Baartman - Prei met mij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Karin Bruers - Waar was ik?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Piepschuim
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Camerettten - Finaletournee
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Harry Glotzbach Aandachtsgeil
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon - Electropis
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Achterom, Hilversum
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Dakota, Den Haag
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Lievekamp, Oss
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Willem, Papendrecht
Schudden - We vieren het maar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - Bonzaai!!!
Witte Theater, IJmuiden
Enge Buren - Reuring
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 23 februari 2013
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Agora Theater Druten, Druten