Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Domijnen
Sittard
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Venray
Venray
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Agnietenhof
Tiel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Venray
Venray
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Prismare
Enschede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
Witte Theater
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
donderdag 03 december 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Huub Stapel - MV²
Koningshof, Maassluis
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Eva Crutzen - Spiritus (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Klooster, Woerden
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Appels met Peren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Soundos - Geboren met ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 04 december 2015
De Partizanen - De Partizanen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Huub Stapel - MV²
Meervaart, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Posttheater, Arnhem
Cameretten Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Mythe, Goes
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater 't Pand, Gorinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Eva Crutzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daniël Arends
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
Theater Zinin, Nijverdal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Kunstgreep, Oostzaan
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Sneek, Sneek
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
zaterdag 05 december 2015
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Veste, Delft
20:30
Howard Komproe - Grijs
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Paardenpoetser
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Daniël Arends
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 06 december 2015
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 08 december 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg de Lawei, Drachten
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
woensdag 09 december 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Omval, Diemen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Richard Groenendijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Je Suis Ali
De Speeldoos, Vught
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Leest, Waalwijk
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
donderdag 10 december 2015
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Prismare, Enschede
20:30
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Paardenpoetser
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathalie Baartman - Louter
Witte Theater, IJmuiden
Ton Kas - JABROER
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
19:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
HAN Campustheater, Nijmegen