CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -313
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 04 apr
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Storm
Winterswijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Blauwe Kei
Veghel
De Oosterpoort
Groningen
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Podium `t Beest
Goes
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Roepaen
Ottersum
vr 05 apr
Diligentia
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Reggehof
Goor
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Concertgebouw
Brugge
C.C. Achterolmen
Maaseik
Onder de Molen
Vorden
Het Veur Theater
Leidschendam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Oosterpoort
Groningen
Theater Idea
Soest
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Musketon
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Rock Mine Cafe
Genk
De Maaspoort
Venlo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Posttheater
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
Koningshof
Maassluis
1
Meervaart
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Spant!
Bussum
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
za 06 apr
Musis
Arnhem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Bon theater
Medemblik
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater De Storm
Winterswijk
Concertgebouw
Brugge
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Schattelijn
Geertruidenberg
Boode in Bathmen
Bathmen
Theater de Schuur
Zevenbergen
Chassé Theater
Breda
Theater De Molen
Beuningen
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Werft
Geel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Flint
Amersfoort
Posttheater
Arnhem
1
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater de Bussel
Oosterhout
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Smeltkroes
Maarheeze
De Harmonie
Leeuwarden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
De Poorterij
Zaltbommel

donderdag 04 april 2013

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Silvester Zwaneveld - In de lift Theater De Storm, Winterswijk
Leon van der Zanden - Rebel S.C.C. De Enck, Oirschot
Lebbis - Het grijze gebied Theater De Willem, Papendrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - De Revue Theater de Blauwe Kei, Veghel
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers De Oosterpoort, Groningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Vreeswijk & De Andersons Podium `t Beest, Goes
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Schouwburg Almere, Almere
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Freek de Jonge: Zonde Roepaen, Ottersum

vrijdag 05 april 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Diligentia, Den Haag
Ellen Dikker - Horten en stoten Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode De Kattendans, Bergeijk
Yora Rienstra - We maken er wat van Schouwburg Ogterop, Meppel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren De Reggehof, Goor
Schudden - We vieren het maar De Maagd, Bergen op Zoom
Jeffrey Spalburg - Thuus Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Concertgebouw, Brugge
Karin Bruers - Waar was ik? C.C. Achterolmen, Maaseik
Berry Lussenburg - Verwhard Onder de Molen, Vorden
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Het Veur Theater, Leidschendam
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof De Oosterpoort, Groningen
Anuar - Vastberaden Theater Idea, Soest
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Agora Theater Druten, Druten
Op Sterk Water - Alfa Theater De Musketon, Utrecht
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Fransche School Culemborg, Culemborg
Henry van Loon - Electropis Arsenaal Theater, Vlissingen
Jeroen Leenders - Geen idee Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Rock Mine Cafe, Genk
Karin Bloemen - Witte nar De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Treasures Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Roedel Posttheater, Arnhem
Droog Brood - Dat wordt oorlog C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jandino Asporaat - De Revue Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater De Lampegiet, Veenendaal
Diederik van Vleuten - Buiten Schot van Beresteyn, Veendam
Foto Guido Weijers - V
Guido Weijers - V Koningshof, Maassluis
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Meervaart, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - Het grijze gebied Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - Wigwam Wilminktheater, Enschede
Peter Heerschop - Gelukzoekers Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen De Speeldoos, Vught
20:00
De Grote Improvisatieshow Orpheus, Apeldoorn
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Agnietenhof, Tiel
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - De Cultuuroptimist / reprise Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Dolf Jansen - Topvorm Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Acda en de Munnik 'T Heerst Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
International Comedy Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw Theater de Griffioen, Amstelveen

zaterdag 06 april 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Musis, Arnhem
Richard Groenendijk - Alle dagen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ellen Dikker - Horten en stoten Bon theater, Medemblik
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Schudden - We vieren het maar Theater De Storm, Winterswijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Concertgebouw, Brugge
Karin Bruers - Waar was ik? Fidei et Arti, Oudenbosch
Max van den Burg - Schlemiel De Schattelijn, Geertruidenberg
Berry Lussenburg - Verwhard Boode in Bathmen, Bathmen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Theater de Schuur, Zevenbergen
Sabine Beens - Ça bien! Chassé Theater, Breda
Carolien Borgers - Happy End Theater De Molen, Beuningen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Theater de Purmaryn, Purmerend
Op Sterk Water - Alfa Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Electropis Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen Leenders - Geen idee Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. De Werft, Geel
Ashton Brothers - Treasures Theater Geert Teis, Stadskanaal
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Flint, Amersfoort
Foto Lenette van Dongen - Roedel
Lenette van Dongen - Roedel Posttheater, Arnhem
1
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Chassé Theater, Breda
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - V Theater `t Spieker, Eibergen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Theater de Bussel, Oosterhout
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Martiniplaza, Groningen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Meenthe, Steenwijk
Silvester Zwaneveld - In de lift Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leon van der Zanden - Rebel De Smeltkroes, Maarheeze
Lebbis - Het grijze gebied De Harmonie, Leeuwarden
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
ComedyHuis ComedyNight Iduna, Drachten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Agnietenhof, Tiel
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Theater De Omval, Diemen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat De Poorterij, Zaltbommel
Pagina -313