Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Flint
Amersfoort
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
So What!
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
De Toegift
Den Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posttheater
Arnhem
Theater De Willem
Papendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
NTGent
Gent
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Kluit
Zeewolde
Amicitia Theater
Sneek
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Veur Theater
Leidschendam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
M-Lab
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Merksem
Merksem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theaterhotel Almelo
Almelo
Fulcotheater
IJsselstein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Tropentheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Muziekcentrum Enschede
Enschede
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Meenthe
Steenwijk
30CC/Schouwburg
Leuven
Podium Het Oude Slot
Heemstede
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Cultuurwerf
Vlissingen
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Schakel
Waregem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater PePijn
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Mythe
Goes
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Kolk
Assen
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Genk
Genk
vrijdag 08 februari 2013
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Posttheater, Arnhem
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Flint, Amersfoort
Dani - De zachte heelmeester
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Piepschuim
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Hans Dorrestijn
So What!, Gouda
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
André Manuel - Bonzaai!!!
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Ronald Goedemondt - De R van Ronald / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Lennaert Maes
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
De Toegift, Den Hoorn
zaterdag 09 februari 2013
Ellen Dikker - Horten en stoten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Orpheus, Apeldoorn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Poolvogel - Poolvogel
Posttheater, Arnhem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Willem, Papendrecht
Yora Rienstra - We maken er wat van
Kennemer Theater, Beverwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Speeldoos, Baarn
Schudden - We vieren het maar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Max van den Burg - Schlemiel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Kluit, Zeewolde
Sabine Beens - Ça bien!
Amicitia Theater, Sneek
Carolien Borgers - Happy End
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Veur Theater, Leidschendam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bloemen - Witte nar
M-Lab, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Merksem, Merksem
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Storm, Winterswijk
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater Bouwkunde, Deventer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theaterhotel Almelo, Almelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Fulcotheater, IJsselstein
Silvester Zwaneveld - In de lift
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Prei met mij
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Diligentia, Den Haag
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Diederik van Vleuten
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Jandino Asporaat: De Revue
Tropentheater, Amsterdam
zondag 10 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Muziekcentrum Enschede, Enschede
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 11 februari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 12 februari 2013
Schudden - We vieren het maar
De Meenthe, Steenwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
30CC/Schouwburg, Leuven
Karin Bruers - Waar was ik?
Podium Het Oude Slot, Heemstede
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Witte nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Cultuurwerf, Vlissingen
Youp van 't Hek - Wigwam
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater 't Pand, Gorinchem
woensdag 13 februari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Er is geen plan B
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
30CC/Schouwburg, Leuven
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Posttheater, Arnhem
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Schakel, Waregem
Karin Bloemen - Witte nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Wilfried de Jong - Non-stop New York
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Lochem, Lochem
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
donderdag 14 februari 2013
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Acda en de Munnik - 't Heerst
Zaantheater, Zaandam
Schudden - We vieren het maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk