Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Dok6
Panningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Storm
Winterswijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Oosterpoort
Groningen
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Roepaen
Ottersum
Diligentia
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Reggehof
Goor
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Concertgebouw
Brugge
C.C. Achterolmen
Maaseik
Onder de Molen
Vorden
Het Veur Theater
Leidschendam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Oosterpoort
Groningen
Theater Idea
Soest
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Musketon
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Rock Mine Cafe
Genk
De Maaspoort
Venlo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Posttheater
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
Koningshof
Maassluis
Meervaart
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Spant!
Bussum
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Musis
Arnhem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Bon theater
Medemblik
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater De Storm
Winterswijk
Concertgebouw
Brugge
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Schattelijn
Geertruidenberg
Boode in Bathmen
Bathmen
Theater de Schuur
Zevenbergen
Chassé Theater
Breda
Theater De Molen
Beuningen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Werft
Geel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Flint
Amersfoort
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater de Bussel
Oosterhout
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Smeltkroes
Maarheeze
De Harmonie
Leeuwarden
donderdag 04 april 2013
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Dok6, Panningen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ruben Nicolai - Little friday
Theater Harderwijk, Harderwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Storm, Winterswijk
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - De Revue
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Vreeswijk & De Andersons
Podium 't Beest, Goes
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Freek de Jonge: Zonde
Roepaen, Ottersum
vrijdag 05 april 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Diligentia, Den Haag
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kattendans, Bergeijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
De Reggehof, Goor
Schudden - We vieren het maar
De Maagd, Bergen op Zoom
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Achterolmen, Maaseik
Berry Lussenburg - Verwhard
Onder de Molen, Vorden
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Het Veur Theater, Leidschendam
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Oosterpoort, Groningen
Anuar - Vastberaden
Theater Idea, Soest
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Druten, Druten
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Musketon, Utrecht
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fransche School Culemborg, Culemborg
Henry van Loon - Electropis
Arsenaal Theater, Vlissingen
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Rock Mine Cafe, Genk
Karin Bloemen - Witte nar
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jandino Asporaat - De Revue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
van Beresteyn, Veendam
Guido Weijers - V
Koningshof, Maassluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Meervaart, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - Het grijze gebied
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Speeldoos, Vught
20:00
De Grote Improvisatieshow
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agnietenhof, Tiel
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - De Cultuuroptimist / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Acda en de Munnik 'T Heerst
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 06 april 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Musis, Arnhem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ellen Dikker - Horten en stoten
Bon theater, Medemblik
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Schudden - We vieren het maar
Theater De Storm, Winterswijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Karin Bruers - Waar was ik?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Max van den Burg - Schlemiel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Berry Lussenburg - Verwhard
Boode in Bathmen, Bathmen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater de Schuur, Zevenbergen
Sabine Beens - Ça bien!
Chassé Theater, Breda
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Molen, Beuningen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Purmaryn, Purmerend
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Werft, Geel
Ashton Brothers - Treasures
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Roedel
Posttheater, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - V
Theater `t Spieker, Eibergen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Bussel, Oosterhout
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Martiniplaza, Groningen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Meenthe, Steenwijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leon van der Zanden - Rebel
De Smeltkroes, Maarheeze
Lebbis - Het grijze gebied
De Harmonie, Leeuwarden