Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Brouckere
Torhout
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Munttheater
Weert
NTGent
Gent
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
So What!
Gouda
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Stroud
Putten
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
NTGent
Gent
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Concordia
Enschede
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
C.C. De Steiger
Menen
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Junushoff Theater
Wageningen
Kaleidoscoop
Mortsel
Kennemer Theater
Beverwijk
M-Lab
Amsterdam
NTGent
Gent
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Boxtel
Boxtel
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
So What!
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
dinsdag 05 februari 2013
Speelman & Speelman - Optimisten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Treasures
C.C. De Brouckere, Torhout
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
Lebbis - Het grijze gebied
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Storm, Winterswijk
Piepschuim
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 06 februari 2013
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
De Muze, Noordwijk
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Speelman & Speelman - Optimisten
Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Munttheater, Weert
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
So What!, Gouda
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Carolien Borgers - Happy End
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Wilminktheater, Enschede
donderdag 07 februari 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
C.C. Stroud, Putten
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kattendans, Bergeijk
Dani - De zachte heelmeester
De Meenthe, Steenwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Muze, Noordwijk
20:15
Op Sterk Water
De Oosterpoort, Groningen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
20:30
Berit Companjen
Podium 't Beest, Goes
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
Posthuis Theater, Heerenveen
Anuar - Vastberaden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jandino Asporaat De Revue
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Op Sterk Water - Alfa
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Schudden - We vieren het maar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ruben Nicolai - Little friday
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater Concordia, Enschede
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Boerderij, Huizen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Kolk, Assen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Van nature
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Muzeval, Emmen
Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lennaert Maes
Theater de Spiegel, Zwolle
Margriet Bolding - Comedy Kitchen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Hof 88, Almelo
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater Walhalla, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Zuidplein, Rotterdam
vrijdag 08 februari 2013
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Steiger, Menen
Piepschuim
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Dani - De zachte heelmeester
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
André Manuel - Bonzaai!!!
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Nathalie Baartman - Prei met mij
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Treasures
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Enge Buren - Reuring
Junushoff Theater, Wageningen
Jeroen Leenders - Geen idee
Kaleidoscoop, Mortsel
Lebbis - Het grijze gebied
Kennemer Theater, Beverwijk
Karin Bloemen - Witte nar
M-Lab, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Karin Bruers - Waar was ik?
Podium Boxtel, Boxtel
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Posttheater, Arnhem
Ellen Dikker - Horten en stoten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Hans Dorrestijn
So What!, Gouda
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Soundos - Er is geen plan B
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Swanla Theater, Zevenhuizen
Carolien Borgers - Happy End
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Aan de Slinger, Houten