Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Nova
Wetteren
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Brouckere
Torhout
Arsenaal Theater
Vlissingen
Zaantheater
Zaandam
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Achterom
Hilversum
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
S.C.C. De Ruchte
Someren
S.C.C. De Enck
Oirschot
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
G.C. Tentakel
Zonhoven
Fulcotheater
IJsselstein
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Eendracht
Gemert
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Achterom
Hilversum
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scala Helmond
Helmond
S.C.C. De Enck
Oirschot
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Veur Theater
Leidschendam
Flint
Amersfoort
Fidei et Arti
Oudenbosch
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:15
De Toegift
Den Hoorn
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Meiboom
Krabbendijke
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. De steiger Boom
Boom
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Arto Theater
Schoonhoven
Agora Theater Druten
Druten
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Parktheater
Eindhoven
donderdag 21 februari 2013
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Poorterij, Zaltbommel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Nova, Wetteren
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Jeffrey Spalburg - Thuus
C.C. De Pas, Heesch
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Brouckere, Torhout
Carolien Borgers - Happy End
Arsenaal Theater, Vlissingen
vrijdag 22 februari 2013
Enge Buren - Reuring
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - Bonzaai!!!
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
Schudden - We vieren het maar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Willem, Papendrecht
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Achterom, Hilversum
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Electropis
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Harry Glotzbach Aandachtsgeil
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Camerettten - Finaletournee
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Piepschuim
S.C.C. De Ruchte, Someren
Karin Bruers - Waar was ik?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Nathalie Baartman - Prei met mij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Yora Rienstra - We maken er wat van
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - Het grijze gebied
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Soundos - Er is geen plan B
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Alex Agnew - Interesting times
G.C. Tentakel, Zonhoven
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fulcotheater, IJsselstein
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Op Sterk Water - Alfa
De Meerpaal, Dronten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Eendracht, Gemert
Carolien Borgers - Happy End
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Sabine Beens - Ça bien!
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Jandino Asporaat - De Revue
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 23 februari 2013
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Zaantheater, Zaandam
20:15
André Manuel - BONZAAI !!!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Stoep, Spijkenisse
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Omval, Diemen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Op Sterk Water
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Electropis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater Achterom, Hilversum
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Spant!, Bussum
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Scala Helmond, Helmond
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Soundos - Er is geen plan B
Meervaart, Amsterdam
Anuar - Vastberaden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - Het grijze gebied
Flint, Amersfoort
Max van den Burg - Schlemiel
Fidei et Arti, Oudenbosch
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Dok6, Panningen
Pieter Derks - Van nature
Diligentia, Den Haag
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Toegift, Den Hoorn
Karin Bruers - Waar was ik?
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Ellen Dikker - Horten en stoten
De Meiboom, Krabbendijke
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maagd, Bergen op Zoom
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Carolien Borgers - Happy End
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De steiger Boom, Boom
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Schakel, Waregem
De Ministers - Voor de mooiste...
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Arto Theater, Schoonhoven
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Agora Theater Druten, Druten
zondag 24 februari 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 25 februari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 26 februari 2013
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parktheater, Eindhoven