CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -316
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 24 jan
Schouwburg Het Park
Hoorn
Prismare
Enschede
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
vr 25 jan
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater Achterom
Hilversum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meiboom
Krabbendijke
Klif 12
Den Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
C.C. De kern
Wilrijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
C.C. Hasselt
Hasselt
De Djoelen
Oud-Turnhout
Koningshof
Maassluis
De Poorterij
Zaltbommel
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Almere
Almere
Scheldetheater
Terneuzen
Meervaart
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
za 26 jan
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater De Kik
Elst
Theater Bellevue
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Hoftheater
Raalte
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
van Beresteyn
Veendam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
van Beresteyn
Veendam
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
Theater de Kampanje
Den Helder
Fransche School Culemborg
Culemborg
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Djoelen
Oud-Turnhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Diligentia
Den Haag
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Schouwburg Almere
Almere
Scheldetheater
Terneuzen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
De Schakel
Gilze
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Kolk
Assen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
zo 27 jan
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Diligentia
Den Haag
1
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
ma 28 jan
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
di 29 jan
Arsenaal Theater
Vlissingen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Toneelschuur
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Bogaard
Sint-Truiden
De Kleine Komedie
Amsterdam

donderdag 24 januari 2013

Piepschuim Schouwburg Het Park, Hoorn
De Hyena's - De Hyena's Comedy Prismare, Enschede
Howard Komproe: LULverhalen Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort De Meenthe, Steenwijk
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam Zaantheater, Zaandam
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Schudden We Vieren Het Maar Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen

vrijdag 25 januari 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger De Harmonie, Leeuwarden
Enge Buren - Reuring C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Theater Achterom, Hilversum
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Poolvogel - Poolvogel Fulcotheater, IJsselstein
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w Theater Concordia, Haastrecht
Yora Rienstra - We maken er wat van Theater Bellevue, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Speelman & Speelman - Optimisten Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C De Muze, Heusden-Zolder
Karin Bruers - Waar was ik? Theater Bouwkunde, Deventer
Thijs Maas - Concert Schouwburg Het Park, Hoorn
Berry Lussenburg - Verwhard De Meiboom, Krabbendijke
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Klif 12, Den Hoorn
Carolien Borgers - Happy End Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Rot - De grote Jan Rot show Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen Schouwburg Amphion, Doetinchem
Op Sterk Water - Alfa Theater 't Speelhuis, Helmond
Foto André Manuel - Bonzaai!!!
André Manuel - Bonzaai!!! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
Jeroen Leenders - Geen idee C.C. De kern, Wilrijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole Het Musiater, Zevenaar
Ashton Brothers - Treasures C.C. Hasselt, Hasselt
Alex Agnew - Interesting times De Djoelen, Oud-Turnhout
Roué Verveer - In zeer goede staat Koningshof, Maassluis
Droog Brood - Dat wordt oorlog De Poorterij, Zaltbommel
Piepschuim - In veel te strakke broeken Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Schouwburg Almere, Almere
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Scheldetheater, Terneuzen
Silvester Zwaneveld - In de lift Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jandino Asporaat - De Revue Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marco Roelofs Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Katinka Polderman Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Stephanie Louwrier - Pauvre Lola & Amazing Grace Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Nathalie Baartman Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Camerettten - Finaletournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

zaterdag 26 januari 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Theater De Winsinghhof, Roden
Enge Buren - Reuring Theater Aan de Slinger, Houten
Klaas van der Eerden - Breedbeeld C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Poolvogel - Poolvogel Theater De Kik, Elst
Yora Rienstra - We maken er wat van Theater Bellevue, Amsterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Fidei et Arti, Oudenbosch
Speelman & Speelman - Optimisten Hoftheater, Raalte
Jeffrey Spalburg - Thuus De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Van nature Theater De Kolk, Assen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C De Muze, Heusden-Zolder
Max van den Burg - Schlemiel van Beresteyn, Veendam
Berry Lussenburg - Verwhard Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Carolien Borgers - Happy End van Beresteyn, Veendam
Anuar - Vastberaden De Kattendans, Bergeijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show C.C. Het Hoekhuis, Leusden
André Manuel - Bonzaai!!! Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Fransche School Culemborg, Culemborg
1
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times De Djoelen, Oud-Turnhout
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - In zeer goede staat Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater 't Onderdak, Sassenheim
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Diligentia, Den Haag
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Hans Liberg - Ick Hans Liberg C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Schouwburg Almere, Almere
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Scheldetheater, Terneuzen
Lebbis - Het grijze gebied Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Nathalie Baartman - Prei met mij Chassé Theater, Breda
Piepschuim De Schakel, Gilze
Marco Roelofs Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman Theater De Kolk, Assen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Zaantheater, Zaandam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Silvester Zwaneveld - In de lift Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sjaak Bral Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Camerettten - Finaletournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Jetty Mathurin Consultaante Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen

zondag 27 januari 2013

Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Foto Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Diligentia, Den Haag
1
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Stadstheater de Bond, Oldenzaal

maandag 28 januari 2013

Plien en Bianca - Heb je hun weer TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto Youp van  't Hek - Wigwam
Youp van 't Hek - Wigwam Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Theater de Griffioen, Amstelveen

dinsdag 29 januari 2013

Ellen Dikker - Horten en stoten Arsenaal Theater, Vlissingen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Pieter Derks - Van nature Toneelschuur, Haarlem
Plien en Bianca - Heb je hun weer TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Han Solo - Han Solo bedankt! De Bogaard, Sint-Truiden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -316