CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -318
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 16 mrt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
De Poorterij
Zaltbommel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Cultura
Nootdorp
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Bussel
Oosterhout
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
zo 17 mrt
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater De Molen
Beuningen
ma 18 mrt
Leidse Schouwburg
Leiden
Capitole
Gent
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 19 mrt
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Strombeek
Grimbergen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Muzeval
Emmen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
wo 20 mrt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Strombeek
Grimbergen
Posttheater
Arnhem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
C.C. Breughelzaal
Bree
Het Musiater
Zevenaar
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Beun
Heiloo
Chassé Theater
Breda
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Theater aan de Schie
Schiedam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
do 21 mrt
Schouwburg Theotorne
Dieren
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Flint
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater De Leest
Waalwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Klooster
Nuenen
Porgy en Bess
Terneuzen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Wilminktheater
Enschede
De Meerpaal
Dronten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
S.C.C. Maldensteijn
Malden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Amicitia Theater
Sneek
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen

zaterdag 16 maart 2013

Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Poorterij, Zaltbommel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil C.C. Cultura, Nootdorp
Nathalie Baartman - Prei met mij Het Veur Theater, Leidschendam
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater de Bussel, Oosterhout
Jandino Asporaat - De Revue Flint, Amersfoort
De Grote Improvisatieshow Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ashton Brothers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Camerettten - Finaletournee Theater Bellevue, Amsterdam

zondag 17 maart 2013

Ashton Brothers - Treasures Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Leidse Schouwburg, Leiden
De Ministers - Voor de mooiste... Theater PePijn, Den Haag
20:00
Ashton Brothers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater De Molen, Beuningen

maandag 18 maart 2013

Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Wigwam Capitole, Gent
20:00
Ashton Brothers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 19 maart 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ellen Dikker - Horten en stoten Theater Bellevue, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Strombeek, Grimbergen
Max van den Burg - Schlemiel De Maaspoort, Venlo
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Witte nar Schouwburg Cuijk, Cuijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater De Muzeval, Emmen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Silvester Zwaneveld - In de lift Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Ashton Brothers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm Theater De Omval, Diemen
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam

woensdag 20 maart 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ellen Dikker - Horten en stoten Theater Bellevue, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Van nature Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Strombeek, Grimbergen
Carolien Borgers - Happy End Posttheater, Arnhem
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Anuar - Vastberaden C.C. Breughelzaal, Bree
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Het Musiater, Zevenaar
Op Sterk Water - Alfa Diligentia, Den Haag
André Manuel - Bonzaai!!! Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen Leenders - Geen idee Het Musiater, Zevenaar
Karin Bloemen - Witte nar Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Treasures Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Kennemer Theater, Beverwijk
Ruben Nicolai - Little friday Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Theater de Beun, Heiloo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Chassé Theater, Breda
Lebbis - Het grijze gebied De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Wigwam Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Jandino Asporaat - De Revue Theater aan de Schie, Schiedam
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers Parktheater, Eindhoven
20:00
Ashton Brothers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Comedy Colors Night SuperMarkt, Den Haag
20:30
Camerettten - Finaletournee Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

donderdag 21 maart 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Schouwburg Theotorne, Dieren
Richard Groenendijk - Alle dagen Theater de Blauwe Kei, Veghel
Ellen Dikker - Horten en stoten Theater Bellevue, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater aan de Schie, Schiedam
Schudden - We vieren het maar Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Van nature Theater De Veste, Delft
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. De Herbakker, Eeklo
Karin Bruers - Waar was ik? Theater De Leest, Waalwijk
Max van den Burg - Schlemiel Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Theater Zuidplein, Rotterdam
Sabine Beens - Ça bien! Theater de Griffioen, Amstelveen
Carolien Borgers - Happy End Het Klooster, Nuenen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel Porgy en Bess, Terneuzen
Jan Rot - De grote Jan Rot show Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel - Bonzaai!!! Theater de Voorveghter, Hardenberg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Witte nar De Meerpaal, Dronten
Ashton Brothers - Treasures Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Roedel S.C.C. Maldensteijn, Malden
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Kennemer Theater, Beverwijk
Ruben Nicolai - Little friday Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Amicitia Theater, Sneek
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pagina -318