CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -318
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 19 jan
Cultura
Ede
De Bres
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kluit
Zeewolde
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Den Bolder
Waspik
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Het Veur Theater
Leidschendam
1
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
1
Kennemer Theater
Beverwijk
Ledeltheater
Oostburg
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Mozaiek
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
1
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
zo 20 jan
Lindenberg Theater
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ma 21 jan
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
di 22 jan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
wo 23 jan
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Breughelzaal
Bree
C.C. De Werf
Aalst
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Warande
Turnhout
Fulcotheater
IJsselstein
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
1
Munttheater
Weert
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Omval
Diemen
Theater de Schalm
Veldhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
do 24 jan
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Spil
Roeselare
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Het Evertshuis
Bodegraven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Porgy en Bess
Terneuzen
Prismare
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere

zaterdag 19 januari 2013

Enge Buren - Reuring Cultura, Ede
Poolvogel - Poolvogel De Bres, Leeuwarden
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift De Kluit, Zeewolde
Eric Koller - Fire in the hole De Meerpaal, Dronten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Den Bolder, Waspik
Yora Rienstra - We maken er wat van Deventer Schouwburg, Deventer
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Flint, Amersfoort
Marco Roelofs Het Veur Theater, Leidschendam
1
20:15
Camerettten - Finaletournee Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Junushoff Theater, Wageningen
1
Speelman & Speelman - Optimisten Kennemer Theater, Beverwijk
Piepschuim Ledeltheater, Oostburg
Wilfried de Jong - Non-stop New York Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Podium Mozaiek, Amsterdam
Jeffrey Spalburg - Thuus Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? S.C.C. Maldensteijn, Malden
Jeroen Leenders - Geen idee Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - In zeer goede staat Spant!, Bussum
Sjaak Bral - HIER en NU Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Karin Bruers - Waar was ik? Theater 't Pand, Gorinchem
Henry van Loon - Electropis Theater Bellevue, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End Theater Concordia, Enschede
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater de Kampanje, Den Helder
1
Berry Lussenburg - Verwhard Theater de Schuur, Zevenbergen
Max van den Burg - Schlemiel Theater De Storm, Winterswijk
Ronald Goedemondt Theater De Verbeelding, Purmerend
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Andr - Bonzaai!!! Zaantheater, Zaandam

zondag 20 januari 2013

André Manuel - Bonzaai!!! Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

maandag 21 januari 2013

Plien en Bianca - Heb je hun weer Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
De Ministers - Voor de mooiste Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam Zaantheater, Zaandam

dinsdag 22 januari 2013

Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig De Kleine Komedie, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - De zachte heelmeester De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Schudden - We vieren het maar Leidse Schouwburg, Leiden
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Schaffelaartheater, Barneveld
Plien en Bianca - Heb je hun weer Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Eric Koller - Fire in the hole Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Anuar - Vastberaden Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater Aan de Slinger, Houten
Yora Rienstra - We maken er wat van Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Witte Theater, IJmuiden
Youp van 't Hek - Wigwam Zaantheater, Zaandam

woensdag 23 januari 2013

Ruben Nicolai - Little friday Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Marco Roelofs C.C. Breughelzaal, Bree
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. De Werf, Aalst
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole De Muze, Noordwijk
Ashton Brothers - Treasures De Warande, Turnhout
Anuar - Vastberaden Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bruers - Waar was ik? Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Schudden - We vieren het maar Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - De zachte heelmeester Leidse Schouwburg, Leiden
1
Henry van Loon - Electropis Munttheater, Weert
Berry Lussenburg - Verwhard Posthuis Theater, Heerenveen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Schaffelaartheater, Barneveld
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Schouwburg Almere, Almere
Roué Verveer - In zeer goede staat Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Prei met mij Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - Het grijze gebied Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yora Rienstra - We maken er wat van Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater de Beun, Heiloo
Peter Heerschop - Gelukzoekers Theater De Omval, Diemen
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater de Schalm, Veldhoven
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam Zaantheater, Zaandam

donderdag 24 januari 2013

Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Arsenaal Theater, Vlissingen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. De Werf, Aalst
Jeroen Leenders - Geen idee C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Eric Koller - Fire in the hole Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Treasures De Spil, Roeselare
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Diligentia, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer Figi Theater, Zeist
Droog Brood - Dat wordt oorlog Het Evertshuis, Bodegraven
Daniël Arends - De zachte heelmeester Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Kennemer Theater, Beverwijk
Anuar - Vastberaden Porgy en Bess, Terneuzen
De Hyena's - De Hyena's Comedy Prismare, Enschede
Jandino Asporaat - De Revue Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Schouwburg Almere, Almere
Pagina -318