CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -31
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 10 okt
Wilminktheater
Enschede
Munttheater
Weert
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Ludens
Voorburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
vr 11 okt
S.C.C. De Ruchte
Someren
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Het Kwartier
Stolwijk
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
za 12 okt
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Ludens
Voorburg
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Musis
Arnhem

donderdag 10 oktober 2019

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is Munttheater, Weert
Henry van Loon - Onze Henry Deventer Schouwburg, Deventer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater De Veste, Delft
De Patrizanen - Het leven an sich Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Ervaring Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Stadstheater Arnhem, Arnhem
Best of... Ton Kas Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Urbanus Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Podium Boxtel, Boxtel
20:00
René van Meurs - Hunkert Theater Idea, Soest
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Comedytunes Comedynight Metropool, Hengelo
20:30
Arie en Silvester - WIE?! Posttheater, Arnhem
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Enge Buren - BASTA! Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:30
Hehobros Theater Concordia, Enschede
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) Comedy Club Haug, Rotterdam

vrijdag 11 oktober 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is S.C.C. De Ruchte, Someren
Henry van Loon - Onze Henry Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Koningshof, Maassluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
René van Meurs - Hunkert J.C. Pardoes, Hoogwoud
00:00
Soundos - Niets te verliezen Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Carrousel, Ommen
00:00
Jan Beuving - Rotatie Agnietenhof, Tiel
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Schiller Theater Place Royal, Utrecht
00:00
Nathalie Baartman - Breek Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Aan de Slinger, Houten
De Patrizanen - Het leven an sich Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Diligentia, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lebbis - De Ervaring Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater de Hofnar, Valkenswaard
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - Waar was ik? Zaantheater, Zaandam
20:00
De Lama's Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Urbanus De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Comedy club Snek Het Bolwerk, Sneek
20:00
Daan Boom - De Eerste Theater De Tuin, Leusden
Foto Kommil Foo - Oogst
Kommil Foo - Oogst Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. De Pas, Heesch
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Kwartier, Stolwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Musis, Arnhem
20:15
Stacey Esajas - SOEP! Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Hehobros Theater Hof 88, Almelo
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Daniël Arends Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Kiki Schippers - Waar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Max van den Burg - Paasbest Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Enge Buren - BASTA! Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue DeLaMar, Amsterdam
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Werftheater, Utrecht
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Het Evertshuis, Bodegraven

zaterdag 12 oktober 2019

Henry van Loon - Onze Henry Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Ludens, Voorburg
Kirsten van Teijn - NOBEL De Smeltkroes, Maarheeze
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Posttheater, Arnhem
00:00
Jan Beuving - Rotatie De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Patrizanen - Het leven an sich Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Het Dorpshuis, Nigtevecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Ervaring Wesopa Weesp, Weesp
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater de Bussel, Oosterhout
Best of... Ton Kas Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - Waar was ik? Zaantheater, Zaandam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Daan Boom - De Eerste Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Arie en Silvester - WIE?! Bon theater, Medemblik
20:15
Cabarestafette Musis, Arnhem
Pagina -31