Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
ATLAS Theater
Emmen
De Stenge
Heinkenszand
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Veluvine
Nunspeet
Theater Ludens
Voorburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cultura
Ede
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Eendracht
Gemert
Theater de Mythe
Goes
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kunstgreep
Oostzaan
Het Musiater
Zevenaar
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Schaffelaartheater
Barneveld
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Walhalla
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Noorderkerk
Sneek
C.C. De Kei
Reusel
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Zinin
Nijverdal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Kampanje
Den Helder
Podium Hoge Woerd
De Meern
Meervaart
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Theater De Kik
Elst
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
C.C. Lanaken
Lanaken
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Scagon theater
Schagen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
Koningshof
Maassluis
15:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Sneek
Sneek
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Jan van Besouw
Goirle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 15 februari 2019
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Schattelijn, Geertruidenberg
Yentl en de Boer - Magie
ATLAS Theater, Emmen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Stenge, Heinkenszand
Nathalie Baartman - Breek
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Veluvine, Nunspeet
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Ludens, Voorburg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
Thomas Acda - Motel
Agnietenhof, Tiel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jan Beuving - Rotatie
Cultura, Ede
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 16 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Aan de Slinger, Houten
Emilio Guzman - Kom dan!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochen Otten - Troosten
De Eendracht, Gemert
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Mythe, Goes
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kasper van der Laan - Gewapend karton
De Nieuwe Kolk, Assen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
De Kunstgreep, Oostzaan
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Musiater, Zevenaar
Freek de Jonge - De Suppoost
Chassé Theater, Breda
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anne-Marie Jung - Ram
Goudse Schouwburg, Gouda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie & Silvester - Wie?!
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Walhalla, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Posttheater, Arnhem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Speelhuis, Helmond
Louise Korthals - Alles is er
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rayen Panday - Fenomeen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Noorderkerk, Sneek
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Kei, Reusel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Matroesjka - Brainwash
Bon theater, Medemblik
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Zinin, Nijverdal
Oldenhermanns - UNSEXED
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Kampanje, Den Helder
Stefano Keizers - Erg Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
Yentl en de Boer - Magie
Meervaart, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater PePijn, Den Haag
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Kik, Elst
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
William Boeva - Reset
C.C. Lanaken, Lanaken
Thomas Acda - Motel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Scagon theater, Schagen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Spant!, Bussum
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meerpaal, Dronten
20:30
Patrick Nederkoorn
Meervaart, Amsterdam
20:30
Berthold Gunster / Dion Vincken - Omdenken: Lastige Kinderen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Ludens, Voorburg
zondag 17 februari 2019
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Koningshof, Maassluis
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut
Markant Uden, Uden
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 18 februari 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 19 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Anne-Marie Jung - Ram
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Jan van Besouw, Goirle
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 20 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam