Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parktheater
Eindhoven
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Zinin
Nijverdal
Orpheus
Apeldoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Klein Theater
Dinxperlo
Posttheater
Arnhem
Singer Theater
Laren
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
S.C.C. De Ruchte
Someren
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Lievekamp
Oss
De Reggehof
Goor
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Spant!
Bussum
Leidse Schouwburg
Leiden
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meerpaal
Dronten
De Boodschap
Rijen
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
C.C. Bacchus
Aalsmeer
’t VlechtTheater
Noordwolde
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Beauforthuis
Austerlitz
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Spant!
Bussum
C.C. De Werf
Aalst
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 08 maart 2019
Roué Verveer - Heppie de Peppie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Diekhuus, Middelharnis
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Het Veur Theater, Leidschendam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Zinin, Nijverdal
Thomas Acda - Motel
Orpheus, Apeldoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Kiki Schippers - Waar
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Chantal Bakker / Desta / Nzingah Morena / Rima Kawuwung / Wietske Dijk
Meervaart, Amsterdam
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
20:15
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Cultura, Ede
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Flint, Amersfoort
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Omval, Diemen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Amphion, Doetinchem
zaterdag 09 maart 2019
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Klein Theater, Dinxperlo
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Souvenirs
Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Murth Mossel - Pauwer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Nieuwe Kolk, Assen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg de Lawei, Drachten
Angela Groothuizen - Lueke binge
S.C.C. De Ruchte, Someren
Arie & Silvester - Wie?!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Reggehof, Goor
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Kei, Reusel
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
René van Meurs - Ik beloof niks
Spant!, Bussum
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Leidse Schouwburg, Leiden
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Aan de Slinger, Houten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Veste, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Marco Lopes - Moedt
BREStheater, Brielle
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meerpaal, Dronten
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Boodschap, Rijen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Breek
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
’t VlechtTheater, Noordwolde
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Vorstin, Hilversum
20:30
Matroesjka - Brainwash
Perron-3, Rosmalen
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kennemer Theater, Beverwijk
zondag 10 maart 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Beauforthuis, Austerlitz
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - Omdat ik zoveel van je haat
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 11 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:00
Fary
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 12 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. De Werf, Aalst
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Parktheater, Eindhoven