Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Flint
Amersfoort
Kulturhus Holten
Holten
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Veste
Delft
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Theater RhederArt
Dieren
Theater Zuidplein
Rotterdam
BREStheater
Brielle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Spant!
Bussum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
De Muze
Noordwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
La Madeleine
Brussel
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Domijnen
Sittard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
19:45
Simplon
Groningen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Venray
Venray
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Sportpaleis
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
vrijdag 24 mei 2019
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Het Veur Theater, Leidschendam
zaterdag 25 mei 2019
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Partizanen - Het leven an sich
Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Guzmán
Kulturhus Holten, Holten
Karin Bloemen - Souvenirs
Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Louise Korthals - Alles is er
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Fenomeen
Theater RhederArt, Dieren
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
BREStheater, Brielle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Spant!, Bussum
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Spiegel, Zwolle
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Markant Uden, Uden
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Speeldoos, Vught
zondag 26 mei 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Thijs Kemperink
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 27 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Oogst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Zaantheater, Zaandam
20:15
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
dinsdag 28 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Leidse Schouwburg, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Louise Korthals - Alles is er
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
Louis C.K.
La Madeleine, Brussel
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
20:30
Guillermo Guiz
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
woensdag 29 mei 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Harmonie, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Odeon, Zwolle
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Domijnen, Sittard
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo - Oogst
Chassé Theater, Breda
19:45
Adam Fields / Jeroen Pater
Simplon, Groningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:30
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
donderdag 30 mei 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Koornbeurs, Franeker
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
vrijdag 31 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Schie, Schiedam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Louise Korthals - Alles is er
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen