Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Jan van Besouw
Goirle
Posttheater
Arnhem
C.C. Evergem
Evergem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
't Roadhoes
Venlo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
De Meiboom
Krabbendijke
Schaffelaartheater
Barneveld
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
De Vieze Gasten
Gent
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Chassé Theater
Breda
Centrum Staf Versluys
Bredene
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Musis
Arnhem
De Molenberg
Delfzijl
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Flint
Amersfoort
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
CulturA & Zo
Nootdorp
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Meerpaal
Dronten
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De hoogte
Winsum
Theater De Kolk
Assen
Agnietenhof
Tiel
Theater Achterom
Hilversum
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. De Werf
Aalst
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Onderdak
Sassenheim
C.C. De Bunder
Moorslede
Schouwburg Venray
Venray
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Molenberg
Delfzijl
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Agora Theater Druten
Druten
De Molenberg
Delfzijl
15:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Wennekerpand
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Schouwburg de Lawei
Drachten
vrijdag 11 januari 2013
Schudden - We vieren het maar
Jan van Besouw, Goirle
Speelman & Speelman - Optimisten
Posttheater, Arnhem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Evergem, Evergem
Thijs Maas - Concert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Berry Lussenburg - Verwhard
't Roadhoes, Venlo
Carolien Borgers - Happy End
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
De Meiboom, Krabbendijke
Henry van Loon - Electropis
Schaffelaartheater, Barneveld
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater 't Pand, Gorinchem
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Walhalla, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric Koller - Fire in the hole
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Treasures
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - Interesting times
Centrum Staf Versluys, Bredene
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Musis, Arnhem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Silvester Zwaneveld - In de lift
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Marco Roelofs
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 12 januari 2013
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Poolvogel - Poolvogel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
CulturA & Zo, Nootdorp
Schudden - We vieren het maar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Van nature
De Meerpaal, Dronten
Max van den Burg - Schlemiel
Zaantheater, Zaandam
Thijs Maas - Concert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Berry Lussenburg - Verwhard
De hoogte, Winsum
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Kolk, Assen
Carolien Borgers - Happy End
Agnietenhof, Tiel
Anuar - Vastberaden
Theater Achterom, Hilversum
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Electropis
Theater de Kampanje, Den Helder
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Werf, Aalst
Han Solo - Han Solo bedankt!
G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Bunder, Moorslede
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Venray, Venray
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Theater 't Pand, Gorinchem
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Comedy Night: Jeroen Pater + Gijs Nillesen + Bart
Effenaar, Eindhoven
Marco Roelofs
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Katinka Polderman
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Camerettten - Finaletournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Droog Brood
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Vrouw Holland Brave Meisjes Komen In De Hemel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zondag 13 januari 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
Agora Theater Druten, Druten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
15:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
maandag 14 januari 2013
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
dinsdag 15 januari 2013
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Lievekamp, Oss
Schudden - We vieren het maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Pieter Derks - Van nature
De Kleine Komedie, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Fulcotheater, IJsselstein
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Op Sterk Water - Alfa
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
woensdag 16 januari 2013
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater de Spiegel, Zwolle
Speelman & Speelman - Optimisten
Het Wennekerpand, Schiedam
Pieter Derks - Van nature
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg de Lawei, Drachten