CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -319
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 11 jan
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Vieze Gasten
Gent
De Molenberg
Delfzijl
1
De Meiboom
Krabbendijke
Chassé Theater
Breda
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:15
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
C.C. Evergem
Evergem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C Warenar
Wassenaar
't Roadhoes
Venlo
za 12 jan
Zaantheater
Zaandam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Achterom
Hilversum
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Onderdak
Sassenheim
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Het Dorpshuis
Nigtevecht
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Molenberg
Delfzijl
De Meerpaal
Dronten
De Kattendans
Bergeijk
De hoogte
Winsum
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
C.C. De Werf
Aalst
C.C. De Bunder
Moorslede
C.C. Cultura
Nootdorp
Agnietenhof
Tiel
zo 13 jan
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Agora Theater Druten
Druten
ma 14 jan
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 15 jan
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
1
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 16 jan
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
De Vorstin
Hilversum
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Guldenberg
Wevelgem
C.C. Biekorf
Lebbeke
do 17 jan
20:00
Werftheater
Utrecht

vrijdag 11 januari 2013

Schudden - We vieren het maar Jan van Besouw, Goirle
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Wigwam Flint, Amersfoort
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Diligentia, Den Haag
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort DeLaMar, Amsterdam
Han Solo - Han Solo bedankt! De Vieze Gasten, Gent
Foto Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. De Molenberg, Delfzijl
1
André Manuel - Bonzaai!!! De Meiboom, Krabbendijke
Ashton Brothers - Treasures Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - Interesting times Centrum Staf Versluys, Bredene
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Evergem, Evergem
Carolien Borgers - Happy End C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Klaas van der Eerden - Breedbeeld C.C Warenar, Wassenaar
Berry Lussenburg - Verwhard 't Roadhoes, Venlo

zaterdag 12 januari 2013

Max van den Burg - Schlemiel Zaantheater, Zaandam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Poolvogel - Poolvogel Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
André Manuel - Bonzaai!!! Theater de Spiegel, Zwolle
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theater De Kolk, Assen
Henry van Loon - Electropis Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Droog Brood Theater de Hofnar, Valkenswaard
Silvester Zwaneveld - In de lift Theater de Blauwe Kei, Veghel
Piepschuim Theater Bellevue, Amsterdam
Anuar - Vastberaden Theater Achterom, Hilversum
Anne Jan Toonstra - Murw t.o. Theater 't Pand, Gorinchem
Sjaak Bral - HIER en NU Theater 't Onderdak, Sassenheim
Thijs Maas - Concert TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Jan Rot - De grote Jan Rot show Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Daniël Arends - De zachte heelmeester Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Vrouw Holland Brave Meisjes Komen In De Hemel Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Roué Verveer - In zeer goede staat Schouwburg Venray, Venray
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Speelman & Speelman - Optimisten Schouwburg De Kring, Roosendaal
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - Het grijze gebied Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Het Dorpshuis, Nigtevecht
Han Solo - Han Solo bedankt! G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Comedy Night: Jeroen Pater + Gijs Nillesen + Bart Effenaar, Eindhoven
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort DeLaMar, Amsterdam
20:15
Camerettten - Finaletournee De Schattelijn, Geertruidenberg
Jochen Otten - Jochen Otten on ice De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Schudden - We vieren het maar De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks - Van nature De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman De Kattendans, Bergeijk
Berry Lussenburg - Verwhard De hoogte, Winsum
Marco Roelofs C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Jeroen Leenders - Geen idee C.C. De Werf, Aalst
Alex Agnew - Interesting times C.C. De Bunder, Moorslede
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w C.C. Cultura, Nootdorp
Carolien Borgers - Happy End Agnietenhof, Tiel

zondag 13 januari 2013

15:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. De Molenberg, Delfzijl
Berry Lussenburg - Verwhard Agora Theater Druten, Druten

maandag 14 januari 2013

Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:30
Trevor Noah Toomler Theater, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ellen Dikker - Horten en stoten Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 15 januari 2013

20:30
Trevor Noah Toomler Theater, Amsterdam
Jeffrey Spalburg - Thuus Theater Peeriscoop, Gorinchem
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Electropis Theater Bellevue, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Plien en Bianca - Heb je hun weer Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Wigwam Schouwburg Almere, Almere
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Posttheater, Arnhem
Op Sterk Water - Alfa Leidse Schouwburg, Leiden
1
Schudden - We vieren het maar Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Carolien Borgers - Happy End Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Van nature De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 16 januari 2013

Klaas van der Eerden - Breedbeeld Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jandino Asporaat - De Revue Theater de Stoep, Spijkenisse
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w Theater de Spiegel, Zwolle
Nathalie Baartman - Prei met mij Theater De Muzeval, Emmen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Theater de Koornbeurs, Franeker
Berry Lussenburg - Verwhard Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Henry van Loon - Electropis Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anuar - Vastberaden Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Colors SuperMarkt, Den Haag
Peter Heerschop - Gelukzoekers Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Droog Brood - Dat wordt oorlog Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - In zeer goede staat Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam Schouwburg Almere, Almere
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Voor de leeuwen Leidse Schouwburg, Leiden
Speelman & Speelman - Optimisten Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Ramon Fielmich / Vincent Geers De Vorstin, Hilversum
Pieter Derks - Van nature De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Guldenberg, Wevelgem
Alex Agnew - Interesting times C.C. Biekorf, Lebbeke

donderdag 17 januari 2013

20:00
3 finalisten Groninger Studenten Caberet Werftheater, Utrecht
Pagina -319