CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -319
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 15 jan
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
wo 16 jan
C.C. Biekorf
Lebbeke
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg de Lawei
Drachten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Muzeval
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Vorstin
Hilversum
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Wennekerpand
Schiedam
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Schouwburg Almere
Almere
do 17 jan
20:00
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Podium `t Beest
Goes
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Arsenaal Theater
Vlissingen
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Flora Theater Boskoop
Boskoop
DOK 6
Panningen
20:00
Het Klooster
Woerden
Theater De Veste
Delft
C.C. Guldenberg
Wevelgem
vr 18 jan
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
SplotsZ
Roelofarendsveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Diligentia
Den Haag
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Bellevue
Amsterdam
Klif 12
Den Hoorn
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
013
Tilburg
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kattendans
Bergeijk
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Fransche School Culemborg
Culemborg
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Boode in Bathmen
Bathmen
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Wilminktheater
Enschede
Theater de Stoep
Spijkenisse
Colosseum Dokkum
Dokkum

dinsdag 15 januari 2013

Schudden - We vieren het maar Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Trevor Noah Toomler Theater, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam Schouwburg Almere, Almere

woensdag 16 januari 2013

Alex Agnew - Interesting times C.C. Biekorf, Lebbeke
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w Theater de Spiegel, Zwolle
Anuar - Vastberaden Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Treasures Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Berry Lussenburg - Verwhard Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Comedy Colors SuperMarkt, Den Haag
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Droog Brood - Dat wordt oorlog Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Electropis Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jandino Asporaat - De Revue Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Schouwburg de Lawei, Drachten
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater Zinin, Nijverdal
Nathalie Baartman - Prei met mij Theater De Muzeval, Emmen
Peter Heerschop - Gelukzoekers Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Van nature De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ramon Fielmich / Vincent Geers De Vorstin, Hilversum
Roué Verveer - In zeer goede staat Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Voor de leeuwen Leidse Schouwburg, Leiden
Speelman & Speelman - Optimisten Het Wennekerpand, Schiedam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Guldenberg, Wevelgem
Youp van 't Hek - Wigwam Schouwburg Almere, Almere

donderdag 17 januari 2013

20:00
3 finalisten Groninger Studenten Caberet Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - Interesting times Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w Diligentia, Den Haag
André Manuel - Bonzaai!!! Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Treasures Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Carolien Borgers - Happy End Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater de Griffioen, Amstelveen
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten Theater de Kom, Nieuwegein
Ellen Dikker - Horten en stoten Het Musiater, Zevenaar
Enge Buren - Reuring Theater de Speeldoos, Baarn
Eric Koller - Fire in the hole Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Electropis Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jeffrey Spalburg - Thuus Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Jeroen Leenders Podium `t Beest, Goes
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater de Kampanje, Den Helder
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - Het grijze gebied Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Max van den Burg - Schlemiel Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater de Kampanje, Den Helder
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathalie Baartman - Prei met mij Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Op Sterk Water - Alfa Arsenaal Theater, Vlissingen
Plien en Bianca - Heb je hun weer De Molenberg, Delfzijl
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Het Kielzog, Hoogezand
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - In zeer goede staat Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ruben Nicolai - Little friday TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Schudden - We vieren het maar Theater Aan de Slinger, Houten
Sjaak Bral - HIER en NU Flora Theater Boskoop, Boskoop
Stefan Pop - Mijn blauwe periode DOK 6, Panningen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Het Klooster, Woerden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Theater De Veste, Delft
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Guldenberg, Wevelgem

vrijdag 18 januari 2013

Alex Agnew - Interesting times C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w SplotsZ, Roelofarendsveen
Foto André Manuel - Bonzaai!!!
André Manuel - Bonzaai!!! TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Anuar - Vastberaden Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Treasures Parktheater, Eindhoven
Berry Lussenburg - Verwhard Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Camerettten - Finaletournee Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater De Leest, Waalwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog Diligentia, Den Haag
Ellen Dikker - Horten en stoten Schaffelaartheater, Barneveld
Enge Buren - Reuring Theater 't Speelhuis, Helmond
Eric Koller - Fire in the hole Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Han Solo - Han Solo bedankt! C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:00
Hans Liberg Ick Hans Liberg (Reprise) Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon - Electropis Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show Klif 12, Den Hoorn
Jandino Asporaat - De Revue Theater Harderwijk, Harderwijk
Jeffrey Spalburg - Thuus Schouwburg de Lawei, Drachten
Jim Breuer 013, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater de Kampanje, Den Helder
Jochen Otten - Jochen Otten on ice De Kattendans, Bergeijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theater 't Pand, Gorinchem
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Lebbis - Het grijze gebied Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marco Roelofs Theater PePijn, Den Haag
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Agora Theater Druten, Druten
Nathalie Baartman - Prei met mij C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Peter Heerschop - Gelukzoekers Fransche School Culemborg, Culemborg
Piepschuim - In veel te strakke broeken Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Piepschuim - In veel te strakke broeken Boode in Bathmen, Bathmen
Poolvogel - Poolvogel Theater Achterom, Hilversum
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - In zeer goede staat Wilminktheater, Enschede
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater de Stoep, Spijkenisse
Schudden - We vieren het maar Colosseum Dokkum, Dokkum
Pagina -319