Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Vorstin
Hilversum
C.C. Biekorf
Lebbeke
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Podium 't Beest
Goes
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
Dok6
Panningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Werftheater
Utrecht
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
Het Klooster
Woerden
Het Musiater
Zevenaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Boode in Bathmen
Bathmen
De Kattendans
Bergeijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
C.C. d'Lefte
Deerlijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
zaterdag 12 januari 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 13 januari 2013
15:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Berry Lussenburg - Verwhard
Agora Theater Druten, Druten
maandag 14 januari 2013
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
dinsdag 15 januari 2013
Eric Koller - Fire in the hole
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Trevor Noah
Toomler Theater, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Posttheater, Arnhem
Schudden - We vieren het maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Carolien Borgers - Happy End
Fulcotheater, IJsselstein
Op Sterk Water - Alfa
Leidse Schouwburg, Leiden
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Lievekamp, Oss
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 16 januari 2013
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Anuar - Vastberaden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Almere, Almere
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Van nature
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Colors
SuperMarkt, Den Haag
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Muzeval, Emmen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Koornbeurs, Franeker
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Ramon Fielmich / Vincent Geers
Vorstin, Hilversum
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Biekorf, Lebbeke
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Zinin, Nijverdal
Speelman & Speelman - Optimisten
Het Wennekerpand, Schiedam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 17 januari 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ruben Nicolai - Little friday
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Griffioen, Amstelveen
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Enge Buren - Reuring
Theater de Speeldoos, Baarn
Sjaak Bral - HIER en NU
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Alex Agnew - Interesting times
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Molenberg, Delfzijl
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Jeroen Leenders
Podium 't Beest, Goes
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Het Kielzog, Hoogezand
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg Het Park, Hoorn
Schudden - We vieren het maar
Theater Aan de Slinger, Houten
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Theater de Kom, Nieuwegein
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Bussel, Oosterhout
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Dok6, Panningen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
3 finalisten Groninger Studenten Caberet
Werftheater, Utrecht
Op Sterk Water - Alfa
Arsenaal Theater, Vlissingen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Het Klooster, Woerden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Het Musiater, Zevenaar
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 18 januari 2013
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - Bonzaai!!!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Anuar - Vastberaden
Posttheater, Arnhem
Yora Rienstra - We maken er wat van
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schaffelaartheater, Barneveld
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Boode in Bathmen, Bathmen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Kattendans, Bergeijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fransche School Culemborg, Culemborg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. d'Lefte, Deerlijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Marco Roelofs
Theater PePijn, Den Haag
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Diligentia, Den Haag