Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cafe The Joker
Antwerpen
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Witte Theater
IJmuiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Spiegel
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Velinx
Tongeren
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Storm
Winterswijk
De Maaspoort
Venlo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Spieghel
Groningen
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Vestzaktheater
Son
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:45
013
Tilburg
21:00
De Spieghel
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Boerderij
Huizen
C.C. Evergem
Evergem
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Lochem
Lochem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Speeldoos
Baarn
Meervaart
Amsterdam
't Getouw
Mol
Het Kielzog
Hoogezand
Meervaart
Amsterdam
Theater de wildeman
Linschoten
Theater De Kolk
Assen
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterhotel Almelo
Almelo
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lux
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Flint
Amersfoort
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Poorterij
Zaltbommel
De Speeldoos
Vught
zaterdag 02 maart 2013
23:30
Burlesque Glamour Night
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zondag 03 maart 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Westrand, Dilbeek
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lennaert Maes
Cafe The Joker, Antwerpen
maandag 04 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Kennemer Theater, Beverwijk
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 05 maart 2013
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Kennemer Theater, Beverwijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - Bonzaai!!!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Maagd, Bergen op Zoom
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 06 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Spiegel, Zwolle
Yora Rienstra - We maken er wat van
Junushoff Theater, Wageningen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sabine Beens - Ça bien!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Fulcotheater, IJsselstein
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
De Velinx, Tongeren
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Agnew - Interesting times
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Vestzaktheater, Son
20:15
Eric Koller - Fire in the hole
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Comedytrain De Tour
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:45
Comedytrain
013, Tilburg
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
donderdag 07 maart 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Enge Buren - Reuring
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Venray, Venray
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Boerderij, Huizen
Schudden - We vieren het maar
C.C. Evergem, Evergem
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Lochem, Lochem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Speeldoos, Baarn
Max van den Burg - Schlemiel
Meervaart, Amsterdam
Han Solo - Han Solo bedankt!
't Getouw, Mol
Anuar - Vastberaden
Het Kielzog, Hoogezand
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Meervaart, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de wildeman, Linschoten
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Kolk, Assen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Treasures
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater De Muzeval, Emmen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Lux, Nijmegen
20:00
Puur Gelul met o.a. Fresku + Leon Verdonschot + He
Effenaar, Eindhoven
Cheech and Chong
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Comedy Kitchen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Markant Uden, Uden
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Markant Uden, Uden
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
De Muze, Noordwijk
20:30
Pieter Jouke- Nou wordt die mooi!
Podium 't Beest, Goes
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 08 maart 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Flint, Amersfoort
Enge Buren - Reuring
Orpheus, Apeldoorn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Kampanje, Den Helder
Poolvogel - Poolvogel
Kennemer Theater, Beverwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Poorterij, Zaltbommel
Schudden - We vieren het maar
De Speeldoos, Vught