Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Markant Uden
Uden
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Perron-3
Rosmalen
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Muzeval
Emmen
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Speeldoos
Vught
Cpunt Theater
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Casino Beringen
Beringen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Willem
Papendrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
dinsdag 12 januari 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lampegiet, Veenendaal
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Flint, Amersfoort
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 13 januari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Boerderij, Huizen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Barrage
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Zaantheater, Zaandam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van Kooten
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cultura, Ede
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Ronald Goedemondt
Theater De Omval, Diemen
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ton Kas - JABROER
Markant Uden, Uden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 14 januari 2016
20:30
André Manuel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Barrage
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
Begijn le Bleu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Cabarestafette - Ontdek nieuw talent!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Perron-3, Rosmalen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Podium Vlieland, Vlieland
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Huub Stapel - MV²
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Flint, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Ledeltheater, Oostburg
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kirsten van Teijn - Heilloos
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Muzeval, Emmen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Woerden
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Den Herd, Bladel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ton Kas - JABROER
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
vrijdag 15 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
André Manuel
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Walhalla, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:15
Comedie Compagnie - Prettig gestoord!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - Heilloos
S.C.C. De Ruchte, Someren
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Sneek, Sneek
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Speeldoos, Vught
zaterdag 16 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Barrage
Casino Beringen, Beringen
Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Willem, Papendrecht
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater PePijn, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
De Harmonie, Leeuwarden