CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -320
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 23 okt
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
za 24 okt
Dorpshuis-café de Werf
Hauwert
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
1
Fulcotheater
IJsselstein
BREStheater
Brielle
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Ons Tejater
Lieshout
De Schakel
Gilze
De Maaspoort
Venlo
Arto Theater
Schoonhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Toneelschuur
Haarlem
De Hofnar
Aalten
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kattendans
Bergeijk
Wesopa Weesp
Weesp
14:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
zo 25 okt
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Den Herd
Bladel
13:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ma 26 okt
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
di 27 okt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Muze
Noordwijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Toomler Theater
Amsterdam
1
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 28 okt
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meerpaal
Dronten
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
van Beresteyn
Veendam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 29 okt
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Den heuvel
Alphen
C.C. De Brouckere
Torhout
Theater Idea
Soest
C.C. De Pas
Heesch
Werftheater
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
City Theater
Schijndel
Schouwburg Almere
Almere
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen

vrijdag 23 oktober 2015

Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Cultura, Ede
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Schouwburg Amphion, Doetinchem
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop Agnietenhof, Tiel
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Huub Stapel - MV² Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Posttheater, Arnhem
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
André Manuel Schouwburg Het Park, Hoorn

zaterdag 24 oktober 2015

Alex Roeka - Voort! Dorpshuis-café de Werf, Hauwert
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ton Kas - JABROER De Kleine Komedie, Amsterdam
1
1
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Fulcotheater, IJsselstein
Martijn Koning - Koning van de Lach BREStheater, Brielle
De Partizanen - De Partizanen C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Leon van der Zanden - Supergewoon Ons Tejater, Lieshout
Rayen Panday - Vrijspraak De Schakel, Gilze
Lankmoed - Onvergetelijk De Maaspoort, Venlo
Intgeniep - Jeukt Arto Theater, Schoonhoven
Deng Boy - Platzak Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Toneelschuur, Haarlem
Mark van de Veerdonk - TOF De Hofnar, Aalten
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Den Herd, Bladel
Ali B - Je Suis Ali Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Wesopa Weesp, Weesp
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater De Storm, Winterswijk
Vincent Geers - Je moet het maar durven Theater PePijn, Den Haag
20:00
Huub Stapel - MV² Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Schouwburg Venray, Venray
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Appels met Peren Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
André Manuel Diligentia, Den Haag
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater De Omval, Diemen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Achterom, Hilversum
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Daniël Arends Kennemer Theater, Beverwijk

zondag 25 oktober 2015

Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Theater de Bussel, Oosterhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Den Herd, Bladel
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag

maandag 26 oktober 2015

Alex Roeka - Voort! De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theaters Tilburg, Tilburg

dinsdag 27 oktober 2015

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lankmoed - Onvergetelijk Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Muze, Noordwijk
20:00
Huub Stapel - MV² Parktheater, Eindhoven
Foto Doug Stanhope
Doug Stanhope Toomler Theater, Amsterdam
1
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 28 oktober 2015

Ton Kas - JABROER Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van Kooten De Meerpaal, Dronten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Zaantheater, Zaandam
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar van Beresteyn, Veendam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Eric van Sauers - Ontroert Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater PePijn, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Daglicht Parktheater, Eindhoven
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 29 oktober 2015

Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - De Partizanen Den heuvel, Alphen
Hans Liberg - Jazz & Comedy C.C. De Brouckere, Torhout
Kasper van Kooten Theater Idea, Soest
Leon van der Zanden - Supergewoon C.C. De Pas, Heesch
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST Werftheater, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Zaantheater, Zaandam
Mark van de Veerdonk - TOF City Theater, Schijndel
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Almere, Almere
Lenette van Dongen - Tegenwind Papenstraattheater, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
Lebbis - De Paardenpoetser Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Walhalla, Rotterdam
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Huub Stapel - MV² Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pagina -320