Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
14:30
Theater De Storm
Winterswijk
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Achterom
Hilversum
Dorpshuis-café de Werf
Hauwert
Schuur
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Schakel
Gilze
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
BREStheater
Brielle
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Hofnar
Aalten
Theater de Bussel
Oosterhout
13:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Muze
Noordwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
van Beresteyn
Veendam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Papenstraattheater
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Werftheater
Utrecht
C.C. De Brouckere
Torhout
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
City Theater
Schijndel
Theater Walhalla
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vrijdag 23 oktober 2015
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultura, Ede
Kasper van Kooten
Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bouwkunde, Deventer
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Louter
Diligentia, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Deng Boy - Platzak
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Flint, Amersfoort
zaterdag 24 oktober 2015
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Venray, Venray
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maaspoort, Venlo
Intgeniep - Jeukt
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
Deng Boy - Platzak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kom, Nieuwegein
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Tejater, Lieshout
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Achterom, Hilversum
Alex Roeka - Voort!
Dorpshuis-café de Werf, Hauwert
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:00
Huub Stapel - MV²
Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Vrijspraak
De Schakel, Gilze
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Omval, Diemen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
20:15
André Manuel
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
BREStheater, Brielle
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kattendans, Bergeijk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Appels met Peren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Griffioen, Amstelveen
Mark van de Veerdonk - TOF
De Hofnar, Aalten
zondag 25 oktober 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Bussel, Oosterhout
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 26 oktober 2015
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Roeka - Voort!
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 oktober 2015
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
Lankmoed - Onvergetelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Huub Stapel - MV²
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
woensdag 28 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
van Beresteyn, Veendam
20:15
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Parktheater, Eindhoven
Kasper van Kooten
De Meerpaal, Dronten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 29 oktober 2015
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:15
André Manuel
Het Klooster, Woerden
Lebbis - De Paardenpoetser
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Venray, Venray
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Maaspoort, Venlo
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Werftheater, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Brouckere, Torhout
20:30
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ton Kas - JABROER
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Patrick Nederkoorn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag