CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -321
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 04 jan
Posttheater
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
za 05 jan
Goudse Schouwburg
Gouda
1
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Utopia
Drunen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kampanje
Den Helder
1
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Ons Tejater
Lieshout
zo 06 jan
Theater Bouwkunde
Deventer
ma 07 jan
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
di 08 jan
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Havezathe het Everloo
Rossum
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
2
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Flint
Amersfoort
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
wo 09 jan
De Cammeleur
Dongen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Vieze Gasten
Gent
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. `t Schaliken
Herentals
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Poorterij
Zaltbommel
Flint
Amersfoort
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
do 10 jan
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
C.C. Evergem
Evergem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Den Boogaard
Moergestel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Boerderij
Huizen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Vieze Gasten
Gent
Theater de Purmaryn
Purmerend
1
Theater de Kampanje
Den Helder
Figi Theater
Zeist
C.C. `t Schaliken
Herentals
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Kielzog
Hoogezand
Wilminktheater
Enschede
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Idea
Soest
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
1
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
vr 11 jan
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C Warenar
Wassenaar
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Diligentia
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Jan van Besouw
Goirle

vrijdag 04 januari 2013

Daniël Arends - De zachte heelmeester Posttheater, Arnhem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort DeLaMar, Amsterdam
Comedy Kitchen C.C. Den Herd, Bladel
20:30
André Manuel BONZAAI!!! Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen

zaterdag 05 januari 2013

Foto Enge Buren - Reuring
Enge Buren - Reuring Goudse Schouwburg, Gouda
1
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w Flint, Amersfoort
Schudden - We vieren het maar Parktheater, Eindhoven
Max van den Burg - Schlemiel Theater Bellevue, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - Bonzaai!!! Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Electropis Utopia, Drunen
Droog Brood - Dat wordt oorlog Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater Bouwkunde, Deventer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Youp van 't Hek - Wigwam TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto Daniël Arends - De zachte heelmeester
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater de Kampanje, Den Helder
1
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort DeLaMar, Amsterdam
20:00
Comedyhuis Comedynight Iduna, Drachten
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Ons Tejater, Lieshout

zondag 06 januari 2013

Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater Bouwkunde, Deventer

maandag 07 januari 2013

Acda en de Munnik - 't Heerst Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Made in Belgium Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Acda en de Munnik Stadsschouwburg Groningen, Groningen

dinsdag 08 januari 2013

Stefan Pop - Mijn blauwe periode De Maaspoort, Venlo
Acda en de Munnik - 't Heerst Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jeffrey Spalburg - Thuus Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Max van den Burg - Schlemiel Havezathe het Everloo, Rossum
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jeroen Leenders - Geen idee Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ashton Brothers - Treasures Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
2
Silvester Zwaneveld - In de lift De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Youp van 't Hek - Wigwam Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Prei met mij Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Comedyhuis Open Mic Tivoli, Utrecht
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Theater Peeriscoop, Gorinchem

woensdag 09 januari 2013

Klaas van der Eerden - Breedbeeld De Cammeleur, Dongen
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater Geert Teis, Stadskanaal
Yora Rienstra - We maken er wat van Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Speelman & Speelman - Optimisten Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Van nature Theater Bouwkunde, Deventer
Sara Kroos - Voor de leeuwen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jeroen Leenders - Geen idee Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Han Solo - Han Solo bedankt! De Vieze Gasten, Gent
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Treasures Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alex Agnew - Interesting times C.C. `t Schaliken, Herentals
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater de Griffioen, Amstelveen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Theater de Spiegel, Zwolle
Ruben Nicolai - Little friday Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet De Poorterij, Zaltbommel
Youp van 't Hek - Wigwam Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Prei met mij De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De zachte heelmeester Schouwburg Cuijk, Cuijk
Piepschuim Posttheater, Arnhem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort DeLaMar, Amsterdam
Katinka Polderman Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Hans Liberg Theater de Hofnar, Valkenswaard

donderdag 10 januari 2013

Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater De Leest, Waalwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Junushoff Theater, Wageningen
Yora Rienstra - We maken er wat van Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Speelman & Speelman - Optimisten Meervaart, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Evergem, Evergem
Thijs Maas - Concert Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anuar - Vastberaden Den Boogaard, Moergestel
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater aan de Schie, Schiedam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Theater De Boerderij, Huizen
André Manuel - Bonzaai!!! Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Electropis Theater de Kom, Nieuwegein
Jeroen Leenders - Geen idee Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Han Solo - Han Solo bedankt! De Vieze Gasten, Gent
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Theater de Purmaryn, Purmerend
1
Eric Koller - Fire in the hole Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Treasures Figi Theater, Zeist
Alex Agnew - Interesting times C.C. `t Schaliken, Herentals
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Droog Brood - Dat wordt oorlog TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater de Griffioen, Amstelveen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Het Kielzog, Hoogezand
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Wilminktheater, Enschede
Youp van 't Hek - Wigwam Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Prei met mij Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater Idea, Soest
Jandino Asporaat - De Revue Theater De Willem, Papendrecht
Piepschuim Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort DeLaMar, Amsterdam
Foto Marco Roelofs
Marco Roelofs Theater de Spiegel, Zwolle
1
20:00
Acda en de Munnik De Molenberg, Delfzijl
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten C.C. De Pas, Heesch
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Deventer Schouwburg, Deventer

vrijdag 11 januari 2013

Arie Koomen / Edo Brunner Schouwburg Het Park, Hoorn
Ellen Dikker - Horten en stoten Theater de Griffioen, Amstelveen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld C.C Warenar, Wassenaar
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Schouwburg Hengelo, Hengelo
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Diligentia, Den Haag
Poolvogel - Poolvogel Theater de Spiegel, Zwolle
Yora Rienstra - We maken er wat van Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Schudden - We vieren het maar Jan van Besouw, Goirle
Pagina -321