CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -323
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 26 feb
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Spiegel
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
wo 27 feb
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Posttheater
Arnhem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
De Velinx
Tongeren
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
C.C. De Plomblom
Ninove
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Markant Uden
Uden
Theater De Leest
Waalwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
do 28 feb
Theater De Willem
Papendrecht
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Blauwe Kei
Veghel
1
Theater de Purmaryn
Purmerend
Markant Uden
Uden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Idea
Soest
C.C. De Werf
Aalst
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Speeldoos
Baarn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Podium `t Beest
Goes
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
vr 01 mrt
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Blauwe Kei
Veghel
C.C. Cultura
Nootdorp
C.C. Den Blank
Overijse
De Djoelen
Oud-Turnhout
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Winsinghhof
Roden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater Walhalla
Rotterdam
De Spil
Roeselare
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
Kennemer Theater
Beverwijk

dinsdag 26 februari 2013

Lenette van Dongen - Roedel Theater Bouwkunde, Deventer
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Freek de Jonge DeLaMar, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm De Oosterpoort, Groningen

woensdag 27 februari 2013

Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater De Storm, Winterswijk
Acda en de Munnik - 't Heerst Schouwburg Cuijk, Cuijk
Schudden - We vieren het maar Theater de Koornbeurs, Franeker
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Pieter Derks - Van nature Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bruers - Waar was ik? Posttheater, Arnhem
Carolien Borgers - Happy End Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Theater Walhalla, Rotterdam
Op Sterk Water - Alfa Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroen Leenders - Geen idee Theater de Bussel, Oosterhout
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig De Velinx, Tongeren
Ashton Brothers - Treasures TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Alex Agnew - Interesting times C.C. De Plomblom, Ninove
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Roedel Theater Bouwkunde, Deventer
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Markant Uden, Uden
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater De Leest, Waalwijk
Ruben Nicolai - Little friday Theaterhotel Almelo, Almelo
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Theater aan de Schie, Schiedam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Heerschop - Gelukzoekers Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim Theater De Lievekamp, Oss
Philippe Geubels Orpheus, Apeldoorn
1
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Zaantheater, Zaandam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Javier Guzman Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Freek de Jonge DeLaMar, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm De Oosterpoort, Groningen

donderdag 28 februari 2013

Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater De Willem, Papendrecht
Yora Rienstra - We maken er wat van Chassé Theater, Breda
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Het Evertshuis, Bodegraven
Schudden - We vieren het maar Theater De Muzeval, Emmen
Jeffrey Spalburg - Thuus Theater de Griffioen, Amstelveen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Pieter Derks - Van nature Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bruers - Waar was ik? Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto Anuar - Vastberaden
Anuar - Vastberaden Theater de Blauwe Kei, Veghel
1
Jan Rot - De grote Jan Rot show Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien en Bianca - Heb je hun weer Markant Uden, Uden
André Manuel - Bonzaai!!! Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Electropis Theater Idea, Soest
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. De Werf, Aalst
Karin Bloemen - Witte nar Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Ashton Brothers - Treasures Orpheus, Apeldoorn
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Theater Aan de Slinger, Houten
Droog Brood - Dat wordt oorlog Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Hans Liberg - Ick Hans Liberg De Molenberg, Delfzijl
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater De Leest, Waalwijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied Goudse Schouwburg, Gouda
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Prei met mij TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater De Lampegiet, Veenendaal
Claudia de Breij De Meerpaal, Dronten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Eric Koller - Fire in the hole C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Parktheater, Eindhoven
20:30
Freek de Jonge DeLaMar, Amsterdam
20:30
Theatergroep Oeloek Podium `t Beest, Goes
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen Meervaart, Amsterdam
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lennaert Maes Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

vrijdag 01 maart 2013

Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater de Kom, Nieuwegein
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yora Rienstra - We maken er wat van S.C.C. De Ruchte, Someren
Schudden - We vieren het maar Theater de Blauwe Kei, Veghel
Soundos - Er is geen plan B C.C. Cultura, Nootdorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Den Blank, Overijse
Joost van Hyfte - KOK De Djoelen, Oud-Turnhout
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel Theater 't Pand, Gorinchem
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jan Rot - De grote Jan Rot show Theater De Winsinghhof, Roden
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Lindenberg Theater, Nijmegen
André Manuel - Bonzaai!!! Flint, Amersfoort
Henry van Loon - Electropis Theaters Tilburg, Tilburg
Jeroen Leenders - Geen idee Theater Walhalla, Rotterdam
Han Solo - Han Solo bedankt! De Spil, Roeselare
Karin Bloemen - Witte nar Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Ashton Brothers - Treasures Orpheus, Apeldoorn
Droog Brood - Dat wordt oorlog Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Schouwburg Venray, Venray
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Kennemer Theater, Beverwijk
Pagina -323