CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -324
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 20 feb
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 21 feb
Theater De Veste
Delft
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
C.C. Ter Dilft
Bornem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
HAN Campustheater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
1
Theater De Storm
Winterswijk
De Poorterij
Zaltbommel
1
C.C. Nova
Wetteren
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. De Brouckere
Torhout
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
1
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Groene Engel
Oss
vr 22 feb
Zaantheater
Zaandam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theaters Tilburg
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
C.C. Ter Dilft
Bornem
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Meerpaal
Dronten
Witte Theater
IJmuiden
1
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
G.C. Tentakel
Zonhoven
Schouwburg Venray
Venray
Orpheus
Apeldoorn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Meervaart
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
1
20:15
De Eendracht
Gemert
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
za 23 feb
Arto Theater
Schoonhoven
De Meiboom
Krabbendijke
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
DOK 6
Panningen
C.C. De Schakel
Waregem
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
1
De Schattelijn
Geertruidenberg
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. De steiger Boom
Boom
Chassé Theater
Breda
1
Theater Achterom
Hilversum
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Scala Helmond
Helmond
De Maagd
Bergen op Zoom
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Orpheus
Apeldoorn
Flint
Amersfoort
2
Theater de Stoep
Spijkenisse

woensdag 20 februari 2013

Youp van 't Hek - Wigwam Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - De Revue Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Howard Komproe C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Comedy Colors Night SuperMarkt, Den Haag
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Posttheater, Arnhem
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 21 februari 2013

Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater De Veste, Delft
Jeffrey Spalburg - Thuus C.C. De Pas, Heesch
Soundos - Er is geen plan B Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Van nature Meervaart, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Ter Dilft, Bornem
Max van den Burg - Schlemiel Theater Zuidplein, Rotterdam
Carolien Borgers - Happy End Arsenaal Theater, Vlissingen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof HAN Campustheater, Nijmegen
Foto Sara Kroos - Voor de leeuwen
Sara Kroos - Voor de leeuwen Goudse Schouwburg, Gouda
1
Henry van Loon - Electropis Theater De Storm, Winterswijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald De Poorterij, Zaltbommel
1
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. Nova, Wetteren
Ashton Brothers - Treasures Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times C.C. De Brouckere, Torhout
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Schouwburg Venray, Venray
Ruben Nicolai - Little friday Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Posthuis Theater, Heerenveen
Silvester Zwaneveld - In de lift C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
1
Lebbis - Het grijze gebied Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Wigwam Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - Gelukzoekers Schouwburg Almere, Almere
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Camerettten - Finaletournee Groene Engel, Oss

vrijdag 22 februari 2013

Enge Buren - Reuring Zaantheater, Zaandam
Ellen Dikker - Horten en stoten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theaters Tilburg, Tilburg
Yora Rienstra - We maken er wat van Orpheus, Apeldoorn
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Schudden - We vieren het maar Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Soundos - Er is geen plan B Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Ter Dilft, Bornem
Karin Bruers - Waar was ik? S.C.C. De Enck, Oirschot
Max van den Burg - Schlemiel Theater De Lievekamp, Oss
Berry Lussenburg - Verwhard C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Sabine Beens - Ça bien! C.C. Martien van Doorne, Deurne
Carolien Borgers - Happy End Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show Theater Dakota, Den Haag
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater De Willem, Papendrecht
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Op Sterk Water - Alfa De Meerpaal, Dronten
Foto André Manuel - Bonzaai!!!
André Manuel - Bonzaai!!! Witte Theater, IJmuiden
1
Henry van Loon - Electropis Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Ashton Brothers - Treasures Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times G.C. Tentakel, Zonhoven
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Orpheus, Apeldoorn
Silvester Zwaneveld - In de lift Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lebbis - Het grijze gebied Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers Fulcotheater, IJsselstein
Nathalie Baartman - Prei met mij Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - De zachte heelmeester Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - De Revue Agnietenhof, Tiel
Piepschuim S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Theater Achterom, Hilversum
20:15
Camerettten - Finaletournee S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:15
Roue Verveer - In zeer goede staat Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
1
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw De Eendracht, Gemert
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen Theater PePijn, Den Haag
20:30
Harry Glotzbach Aandachtsgeil Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen

zaterdag 23 februari 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Arto Theater, Schoonhoven
Ellen Dikker - Horten en stoten De Meiboom, Krabbendijke
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren DOK 6, Panningen
Schudden - We vieren het maar C.C. De Schakel, Waregem
Soundos - Er is geen plan B Meervaart, Amsterdam
Foto Pieter Derks - Van nature
Pieter Derks - Van nature Diligentia, Den Haag
1
Karin Bruers - Waar was ik? De Schattelijn, Geertruidenberg
Max van den Burg - Schlemiel Fidei et Arti, Oudenbosch
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Theater 't Pand, Gorinchem
Joost van Hyfte - KOK C.C. De steiger Boom, Boom
Foto Carolien Borgers - Happy End
Carolien Borgers - Happy End Chassé Theater, Breda
1
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel Theater Achterom, Hilversum
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Het Veur Theater, Leidschendam
Anuar - Vastberaden Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Rot - De grote Jan Rot show Scala Helmond, Helmond
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Maagd, Bergen op Zoom
Jochen Otten - Jochen Otten on ice De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Foto Henry van Loon - Electropis
Henry van Loon - Electropis Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Alex Agnew - Interesting times C.C. Martien van Doorne, Deurne
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Zaantheater, Zaandam
Droog Brood - Dat wordt oorlog Agora Theater Druten, Druten
Marc-Marie Huijbregts - Florissant De Kleine Komedie, Amsterdam
De Ministers - Voor de mooiste... C.C. Bacchus, Aalsmeer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - Het grijze gebied Flint, Amersfoort
2
Peter Heerschop - Gelukzoekers Theater de Stoep, Spijkenisse
Pagina -324