CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -324
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 17 apr
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Muze
Noordwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Groene Engel
Oss
vr 18 apr
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Posttheater
Arnhem
za 19 apr
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
1
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
zo 20 apr
16:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
di 22 apr
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 23 apr
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
do 24 apr
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
1
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
vr 25 apr
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Janskerk
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Posttheater
Arnhem
za 26 apr
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
zo 27 apr
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 28 apr
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 29 apr
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 30 apr
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn

donderdag 17 april 2014

20:00
Emilio Guzman Theater de Beun, Heiloo
20:00
Micha Wertheim Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:00
Lenette van Dongen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis Theater De Veste, Delft
20:00
Dolf Jansen Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Diederik van Vleuten Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Dames voor na Vieren De Muze, Noordwijk
20:15
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Comedy Kitchen-testnight Rietveld Theater, Delft
20:30
Cammeretten finalistentournee Groene Engel, Oss

vrijdag 18 april 2014

00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte Agnietenhof, Tiel
20:00
Piepschuim Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Emilio Guzman Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Micha Wertheim Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Diederik van Vleuten Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Bloeiende Maagden Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
René van Meurs Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Weijers - V Figi Theater, Zeist
20:30
Bert Kruismans - Vaderland Posttheater, Arnhem

zaterdag 19 april 2014

00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
Piepschuim Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jochen Otten C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Emilio Guzman Flint, Amersfoort
20:00
Lebbis De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Dolf Jansen De Harmonie, Leeuwarden
1
20:00
Diederik van Vleuten Musis, Arnhem
20:00
De Bloeiende Maagden Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Podium onder de toren, Grootschermer

zondag 20 april 2014

16:30
Pieter Derks De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Piepschuim Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

dinsdag 22 april 2014

20:00
Guido Weijers - V Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dames voor na Vieren De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 23 april 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Guido Weijers - V Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Emilio Guzman Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Micha Wertheim Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lebbis Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Erik van Muiswinkel De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Dolf Jansen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Dames voor na Vieren De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop Posttheater, Arnhem
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte TAQA Theater De Vest, Alkmaar

donderdag 24 april 2014

Mylou Frencken & Pieter Tiddens - RouwRevue Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
Omar Ahaddaf / Soundos Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - V Agnietenhof, Tiel
1
20:00
Piepschuim Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Micha Wertheim Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Martijn Koning Markant Uden, Uden
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Katinka Polderman De Molenberg, Delfzijl
20:00
Erik van Muiswinkel Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dolf Jansen Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Dames voor na Vieren De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Murth Mossel Diligentia, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek & Thomas Verbogt - Mooie verhalen ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Chris van der Ende - Gek Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Zaantheater, Zaandam

vrijdag 25 april 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater De Willem, Papendrecht
00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
Guido Weijers - V Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Eric Koller Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Emilio Guzman Schouwburg Almere, Almere
20:00
Micha Wertheim Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Martijn Koning Zaantheater, Zaandam
20:00
Lenette van Dongen Theater Sneek, Sneek
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Erik van Muiswinkel Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dolf Jansen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
De Bloeiende Maagden Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Cabarestafette Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Madelijne Kool - Kool aan de Gang Janskerk, Utrecht
20:15
Thijs van Domburg met De Wraak van de Koolmees Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
René van Meurs - Voor de storm Posttheater, Arnhem

zaterdag 26 april 2014

20:00
Margriet Bolding Theater de Schuur, Zevenbergen

zondag 27 april 2014

20:00
Marc Marie Huijbregts Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Diederik van Vleuten De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 28 april 2014

Jan Jaap van der Wal Paradiso, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Diederik van Vleuten De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 29 april 2014

20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Wilminktheater, Enschede
20:00
Marieke Visser Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Anne Jan Toonstra Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dames voor na Vieren De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 30 april 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
ComedyKings De Meenthe, Steenwijk
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte Orpheus, Apeldoorn
Pagina -324