Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theaterpand Weesp
Weesp
Het Klooster
Woerden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Perron
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Perron
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Dreumel
Dreumel
De Meerpaal
Dronten
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Hoftheater
Raalte
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater De Kolk
Assen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
BREStheater
Brielle
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater Achterom
Hilversum
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Pook
Oostknollendam
BaronTheater
Opende
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Werftheater
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Het Klooster
Woerden
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
15:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Hofman
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Openbare Bibliotheek Amsterdam
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
dinsdag 29 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
woensdag 30 september 2015
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Flint, Amersfoort
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - JABROER
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Concordia, Enschede
Rayen Panday - Vrijspraak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lankmoed - Onvergetelijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theaterpand Weesp, Weesp
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Klooster, Woerden
donderdag 01 oktober 2015
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Perron, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kasper van Kooten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Huub Stapel - MV²
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Piepschuim - Op recept (reprise)
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Werftheater, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Rayen Panday - Vrijspraak
Zaantheater, Zaandam
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Papenstraattheater, Zwolle
vrijdag 02 oktober 2015
20:00
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Perron, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Kolk, Assen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater De Omval, Diemen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Schouwburg de Lawei, Drachten
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Dreumel, Dreumel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Meerpaal, Dronten
Hans Aarsman - Zelf weten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Huub Stapel - MV²
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - Het geval apart
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Hoftheater, Raalte
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Baby Dee / Broeder Dieleman
WORM, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Storm, Winterswijk
zaterdag 03 oktober 2015
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Kolk, Assen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lebbis - De Paardenpoetser
BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Dorine Wiersma
Schouwburg de Lawei, Drachten
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Achterom, Hilversum
Hans Aarsman - Zelf weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
André Manuel
Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel - Het geval apart
Pook, Oostknollendam
Mark van de Veerdonk - TOF
BaronTheater, Opende
Ton Kas - JABROER
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van Kooten
Kantine Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Roeka - Voort!
Theater Idea, Soest
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
De Partizanen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Werftheater, Utrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Ludens, Voorburg
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Klooster, Woerden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 04 oktober 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Lindenberg Theater, Nijmegen
maandag 05 oktober 2015
20:00
Greg Shapiro
Hofman, Utrecht
dinsdag 06 oktober 2015
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Daniël Arends - Carte Blanche
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 07 oktober 2015
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - De HIK
Openbare Bibliotheek Amsterdam, Amsterdam
Cabaretteketet
Posttheater, Arnhem
Kasper van Kooten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem