CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -325
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 14 jan
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
di 15 jan
Theater De Lievekamp
Oss
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Leidse Schouwburg
Leiden
1
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
wo 16 jan
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Wennekerpand
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Biekorf
Lebbeke
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Posttheater
Arnhem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg Almere
Almere
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
SuperMarkt
Den Haag
do 17 jan
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Musiater
Zevenaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
DOK 6
Panningen
Diligentia
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Molenberg
Delfzijl
Arsenaal Theater
Vlissingen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Kampanje
Den Helder
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kampanje
Den Helder
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Podium `t Beest
Goes
vr 18 jan
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Achterom
Hilversum
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Colosseum Dokkum
Dokkum
SplotsZ
Roelofarendsveen
Zalencentrum de Treemter
Balk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. d'Lefte
Deerlijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Pand
Gorinchem
Posttheater
Arnhem
Klif 12
Den Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kattendans
Bergeijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater ’t Mozaïek
Wijchen

maandag 14 januari 2013

20:30
Trevor Noah Toomler Theater, Amsterdam

dinsdag 15 januari 2013

Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater De Lievekamp, Oss
Schudden - We vieren het maar Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeffrey Spalburg - Thuus Theater Peeriscoop, Gorinchem
Pieter Derks - Van nature De Kleine Komedie, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End Fulcotheater, IJsselstein
Plien en Bianca - Heb je hun weer Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Op Sterk Water - Alfa Leidse Schouwburg, Leiden
1
Henry van Loon - Electropis Theater Bellevue, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Wigwam Schouwburg Almere, Almere
20:30
Trevor Noah Toomler Theater, Amsterdam

woensdag 16 januari 2013

Klaas van der Eerden - Breedbeeld Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w Theater de Spiegel, Zwolle
Speelman & Speelman - Optimisten Het Wennekerpand, Schiedam
Pieter Derks - Van nature De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Guldenberg, Wevelgem
Berry Lussenburg - Verwhard Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Schouwburg de Lawei, Drachten
Anuar - Vastberaden Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Voor de leeuwen Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Electropis Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Agnew - Interesting times C.C. Biekorf, Lebbeke
Roué Verveer - In zeer goede staat Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Droog Brood - Dat wordt oorlog Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Theater de Koornbeurs, Franeker
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater Zinin, Nijverdal
Youp van 't Hek - Wigwam Schouwburg Almere, Almere
Peter Heerschop - Gelukzoekers Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Prei met mij Theater De Muzeval, Emmen
Jandino Asporaat - De Revue Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ramon Fielmich / Vincent Geers De Vorstin, Hilversum
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Comedy Colors SuperMarkt, Den Haag

donderdag 17 januari 2013

Enge Buren - Reuring Theater de Speeldoos, Baarn
Ellen Dikker - Horten en stoten Het Musiater, Zevenaar
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten Theater de Kom, Nieuwegein
Stefan Pop - Mijn blauwe periode DOK 6, Panningen
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w Diligentia, Den Haag
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Schudden - We vieren het maar Theater Aan de Slinger, Houten
Jeffrey Spalburg - Thuus Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Guldenberg, Wevelgem
Max van den Burg - Schlemiel Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Carolien Borgers - Happy End Theater de Bussel, Oosterhout
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Plien en Bianca - Heb je hun weer De Molenberg, Delfzijl
Op Sterk Water - Alfa Arsenaal Theater, Vlissingen
André Manuel - Bonzaai!!! Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Electropis Theater Bellevue, Amsterdam
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Theater De Veste, Delft
Eric Koller - Fire in the hole Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sjaak Bral - HIER en NU Flora Theater Boskoop, Boskoop
Ashton Brothers - Treasures Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Agnew - Interesting times Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - In zeer goede staat Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater de Kampanje, Den Helder
Ruben Nicolai - Little friday TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - Het grijze gebied Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Prei met mij Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Het Kielzog, Hoogezand
20:00
3 finalisten Groninger Studenten Caberet Werftheater, Utrecht
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Het Klooster, Woerden
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jeroen Leenders Podium `t Beest, Goes

vrijdag 18 januari 2013

Enge Buren - Reuring Theater 't Speelhuis, Helmond
Ellen Dikker - Horten en stoten Schaffelaartheater, Barneveld
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Poolvogel - Poolvogel Theater Achterom, Hilversum
Piepschuim - In veel te strakke broeken Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Schudden - We vieren het maar Colosseum Dokkum, Dokkum
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w SplotsZ, Roelofarendsveen
Yora Rienstra - We maken er wat van Zalencentrum de Treemter, Balk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Schouwburg De Kring, Roosendaal
Speelman & Speelman - Optimisten Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jeffrey Spalburg - Thuus Schouwburg de Lawei, Drachten
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. d'Lefte, Deerlijk
Thijs Maas - Concert Leidse Schouwburg, Leiden
Berry Lussenburg - Verwhard Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theater 't Pand, Gorinchem
Anuar - Vastberaden Posttheater, Arnhem
Jan Rot - De grote Jan Rot show Klif 12, Den Hoorn
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochen Otten - Jochen Otten on ice De Kattendans, Bergeijk
Foto André Manuel - Bonzaai!!!
André Manuel - Bonzaai!!! TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Henry van Loon - Electropis Theater Bellevue, Amsterdam
Han Solo - Han Solo bedankt! C.C. De Woeker, Oudenaarde
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Theater De Veste, Delft
Eric Koller - Fire in the hole Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pagina -325