CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -325
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 18 nov
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
1
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
za 19 nov
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Gouverneurstheater
Heusden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Scheldetheater
Terneuzen
Agora Theater Druten
Druten
De Zwaan
Uitgeest
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hof 88
Almelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Zaantheater
Zaandam
C.C Warenar
Wassenaar
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
15:45
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
1
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Jan van Besouw
Goirle
zo 20 nov
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
14:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
ma 21 nov
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
di 22 nov
Posttheater
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Ludens
Voorburg
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:15
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Muze
Noordwijk
wo 23 nov
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Werf
Aalst
Theater Hof 88
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht

vrijdag 18 november 2016

Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Mini & Maxi Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Eddie Izzard
Eddie Izzard Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
The Sunshine Boys Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eva Crutzen - Spiritus Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Kulturhus Holten, Holten
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Molenberg, Delfzijl
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater De Lievekamp, Oss
1
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ton Kas - JABROER Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Oldenosborn - #Life Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Ons Tejater, Lieshout
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Het Trefpunt, Warmond
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater PePijn, Den Haag
20:30
Freek de Jonge - De Peiling Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zaterdag 19 november 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ton Kas - JABROER Schouwburg Ogterop, Meppel
Minou Bosua - Minoux De Kattendans, Bergeijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Figi Theater, Zeist
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Gouverneurstheater, Heusden
Matroesjka - Eeuwig Vlees Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Marc-Marie Huijbregts Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Sleutelmoment Agora Theater Druten, Druten
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Zwaan, Uitgeest
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Theater Hof 88, Almelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Micha Wertheim - Ergens Anders Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot C.C Warenar, Wassenaar
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
15:45
Another Kind of Blue - Blue Technology De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
19:30
Haarlem Comedy Club Hotel Haarlem, Haarlem
20:00
The Sunshine Boys Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Foto Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook van Beresteyn, Veendam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
1
20:15
Enge Buren - Ruk! C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Mini & Maxi Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Welkom bij de Fresku Show Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Jan van Besouw, Goirle

zondag 20 november 2016

Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
14:00
The Sunshine Boys Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eddie Izzard Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

maandag 21 november 2016

Youp van 't Hek - Licht Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Stadshoftheater Vianen, Vianen

dinsdag 22 november 2016

Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Posttheater, Arnhem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Licht Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Ergens Anders Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Spot Theater Ludens, Voorburg
Kirsten van Teijn - Zalf Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Javier Guzman Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Parktheater, Eindhoven
20:15
Freek de Jonge - De Peiling De Muze, Noordwijk

woensdag 23 november 2016

Kirsten van Teijn - Zalf Theater Bellevue, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Even goede vrienden Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater aan de Schie, Schiedam
Minou Bosua - Minoux Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Theater Geert Teis, Stadskanaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill De Meenthe, Steenwijk
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Joep Onderdelinden - Taart! Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. De Werf, Aalst
Daniël Arends - De Afterparty Theater Hof 88, Almelo
Martijn Hillenius - De man in bonus Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Spot ECI Cultuurfabriek, Roermond
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pagina -325