CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -326
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 21 aug
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
za 22 aug
Vondelpark
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
wo 26 aug
19:30
DeLaMar
Amsterdam
do 27 aug
Aardbeientuin
Oene
20:00
DeLaMar
Amsterdam
vr 28 aug
20:00
DeLaMar
Amsterdam
za 29 aug
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
zo 30 aug
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
wo 02 sep
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Walhalla
Rotterdam
do 03 sep
Theater De Lievekamp
Oss
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
vr 04 sep
Theater De Lievekamp
Oss
Theater PePijn
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Veste
Delft
za 05 sep
Theater De Lievekamp
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Bon theater
Medemblik
20:00
Bon theater
Medemblik
De Eendracht
Gemert
zo 06 sep
Theater de Purmaryn
Purmerend
ma 07 sep
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
di 08 sep
20:00
Theater Sneek
Sneek
1
wo 09 sep
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater Sneek
Sneek
do 10 sep
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Werftheater
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
vr 11 sep
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Vestzaktheater
Enschede
za 12 sep
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zo 13 sep
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
1
ma 14 sep
17:00
Hofman Café
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
di 15 sep
Toneelschuur
Haarlem
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
wo 16 sep
Theater Concordia
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
do 17 sep
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater PePijn
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
So What!
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
vr 18 sep
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Speeldoos
Vught
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
za 19 sep
Theater De Tuin
Leusden
Kantine Walhalla
Rotterdam
1
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. De Kei
Reusel

vrijdag 21 augustus 2015

20:15
Huub Stapel - MV² Koninklijke Schouwburg, Den Haag

zaterdag 22 augustus 2015

Johan Goossens - Daglicht Vondelpark, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV² Chassé Theater, Breda
20:30
Hanneke Drenth / Johan Goossens Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam

woensdag 26 augustus 2015

19:30
Huub Stapel - MV² DeLaMar, Amsterdam

donderdag 27 augustus 2015

Alex Roeka - Voort! Aardbeientuin, Oene
20:00
Huub Stapel - MV² DeLaMar, Amsterdam

vrijdag 28 augustus 2015

20:00
Huub Stapel - MV² DeLaMar, Amsterdam

zaterdag 29 augustus 2015

20:00
Huub Stapel - MV² DeLaMar, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur

zondag 30 augustus 2015

14:00
Carolien Borgers Houtmansplantsoen, Gouda
20:00
Lankmoed - Onvergetelijk Theater de Kampanje, Den Helder

woensdag 02 september 2015

20:00
Huub Stapel - MV² Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - I Amhali Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld Theater Walhalla, Rotterdam

donderdag 03 september 2015

Najib Amhali - I Amhali Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Huub Stapel - MV² Fulcotheater, IJsselstein

vrijdag 04 september 2015

Najib Amhali - I Amhali Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater PePijn, Den Haag
20:00
Huub Stapel - MV² TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater De Veste, Delft

zaterdag 05 september 2015

Najib Amhali - I Amhali Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nathalie Baartman - Louter Bon theater, Medemblik
20:00
Nathalie Baartman - Louter Bon theater, Medemblik
Mark van de Veerdonk - TOF De Eendracht, Gemert

zondag 06 september 2015

Jacquelien de Savornin Lohman Theater de Purmaryn, Purmerend

maandag 07 september 2015

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam

dinsdag 08 september 2015

20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Theater Sneek, Sneek
1

woensdag 09 september 2015

20:00
Huub Stapel - MV² Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld De Weijer, Boxmeer
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Theater Sneek, Sneek

donderdag 10 september 2015

Najib Amhali - I Amhali Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld Wilminktheater, Enschede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Werftheater, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater PePijn, Den Haag
Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Theater Sneek, Sneek

vrijdag 11 september 2015

Cabarestafette De Kleine Komedie, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - TOF Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - I Amhali Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater PePijn, Den Haag
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend Werftheater, Utrecht
20:15
Huub Stapel - MV² Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
André Manuel Vestzaktheater, Enschede

zaterdag 12 september 2015

Mark van de Veerdonk - TOF Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Najib Amhali - I Amhali Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend Werftheater, Utrecht
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld Parktheater, Eindhoven
20:15
Huub Stapel - MV² Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zondag 13 september 2015

Dorine Wiersma Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Foto Veldhuis & Kemper
Veldhuis & Kemper Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
1

maandag 14 september 2015

17:00
Adrian Minkowicz / David Deery / Emma Wessleus / Neil Robinson Hofman Café, Utrecht
André Manuel - Het geval apart Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Bert Visscher / Herman van Veen / Jochem Myjer / Paul van Vliet / Youp Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

dinsdag 15 september 2015

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Toneelschuur, Haarlem
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Orpheus, Apeldoorn
20:15
André Manuel / Jan Jaap van der Wal / Lebbis / Peter Pannekoek Diligentia, Den Haag

woensdag 16 september 2015

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater Concordia, Enschede
Kasper van Kooten Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw De Weijer, Boxmeer
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Orpheus, Apeldoorn
20:15
Huub Stapel - MV² Koninklijke Schouwburg, Den Haag

donderdag 17 september 2015

Martijn Koning - Koning van de Lach De Schattelijn, Geertruidenberg
Kasper van Kooten Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien De Harmonie, Leeuwarden
Najib Amhali - I Amhali Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Rayen Panday - Vrijspraak Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser So What!, Gouda
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Johan Goossens - Daglicht Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Huub Stapel - MV² Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk C.C. Den Durpsherd, Berlicum

vrijdag 18 september 2015

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Liberg - Jazz & Comedy De Speeldoos, Vught
Huub Stapel - MV² TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Vrijspraak TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - I Amhali Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Hardverwarmend Wesopa Weesp, Weesp
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater De Lampegiet, Veenendaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Theater De Klinker, Winschoten
20:15
André Manuel Theater Aan de Slinger, Houten

zaterdag 19 september 2015

Alex Roeka - Voort! Theater De Tuin, Leusden
Ton Kas - JABROER Kantine Walhalla, Rotterdam
1
Martijn Koning - Koning van de Lach C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Hans Liberg - Jazz & Comedy C.C Warenar, Wassenaar
Jasper van Kuijk - Onder de streep C.C. Bacchus, Aalsmeer
Mark van de Veerdonk - TOF C.C. De Kei, Reusel
Pagina -326