CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -326
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 30 nov
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Noordgouw
Heerde
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Podium `t Beest
Goes
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Klein Theater
Dinxperlo
1
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Bon theater
Medemblik
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Kukeleku
Horst
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:00
Kukeleku
Horst
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theaterhoeve Horckerhof
Baexem
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Zaantheater
Zaandam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
za 01 dec
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden

vrijdag 30 november 2012

20:00
Emilio Guzman De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Emilio Guzman Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Emilio Guzman Toneelschuur, Haarlem
20:00
Emilio Guzman C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Emilio Guzman Jan van Besouw, Goirle
20:00
Emilio Guzman Theater De Omval, Diemen
20:00
Emilio Guzman Wilminktheater, Enschede
20:00
Emilio Guzman De Noordgouw, Heerde
20:00
Emilio Guzman C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Emilio Guzman Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Emilio Guzman Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Emilio Guzman Theater Idea, Soest
20:00
Emilio Guzman Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Emilio Guzman Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Emilio Guzman De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Emilio Guzman ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Emilio Guzman Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Emilio Guzman Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Emilio Guzman DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Emilio Guzman C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Emilio Guzman Prismare, Enschede
20:00
Emilio Guzman Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Emilio Guzman Podium `t Beest, Goes
20:00
Emilio Guzman BREStheater, Brielle
20:00
Emilio Guzman De Meiboom, Krabbendijke
20:00
Emilio Guzman Theater PePijn, Den Haag
20:00
Emilio Guzman Theater De Tuin, Leusden
20:00
Emilio Guzman Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Foto Daniël Arends
Daniël Arends Klein Theater, Dinxperlo
1
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet Hof in Salland, Raalte
20:00
Ton Kas Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Ton Kas Schouwburg Almere, Almere
20:00
Ton Kas Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:00
Thomas van Luyn Theater Concordia, Enschede
20:00
Thomas van Luyn Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Thomas van Luyn Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Thomas van Luyn Bon theater, Medemblik
20:00
Thomas van Luyn Theater De Omval, Diemen
20:00
Thomas van Luyn Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Stefan Pop Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Stefan Pop Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Stefan Pop S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Sander van Opzeeland Schouwburg Almere, Almere
20:00
Micha Wertheim Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Micha Wertheim De Warande, Turnhout
20:00
Micha Wertheim 30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Micha Wertheim C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Martijn Koning Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Martijn Koning Theater De Omval, Diemen
20:00
Martijn Koning Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Marc Marie Huijbregts Schouwburg Almere, Almere
20:00
Lenette van Dongen De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lenette van Dongen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Lebbis Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Lebbis Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Lebbis Jan van Besouw, Goirle
20:00
Lebbis Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Lebbis De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lebbis Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Katinka Polderman Theater De Omval, Diemen
20:00
Katinka Polderman Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Katinka Polderman Kukeleku, Horst
20:00
Katinka Polderman Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Kamagurka - Sprook Eek en Ruijgrok, Eindhoven
20:00
Erik van Muiswinkel Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Dolf Jansen Hof in Salland, Raalte
20:00
Dolf Jansen Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:00
Dolf Jansen Kukeleku, Horst
20:00
Diederik van Vleuten Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Diederik van Vleuten Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Diederik van Vleuten Hof in Salland, Raalte
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
De Bloeiende Maagden Schouwburg Almere, Almere
20:00
Alex Klaasen Wilminktheater, Enschede
20:00
Alex Klaasen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Alex Klaasen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Alex Klaasen Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Alex Klaasen Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Alex Klaasen Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Alex Klaasen Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Alex Klaasen Theater Sneek, Sneek
20:00
Alex Klaasen Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Alex Klaasen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Piepschuim Theaterhoeve Horckerhof, Baexem
20:00
Piepschuim Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Piepschuim Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Piepschuim Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Jochen Otten Diligentia, Den Haag
20:00
Jochen Otten Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen - Oudejaars 2012 Zaantheater, Zaandam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? De Molenberg, Delfzijl
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012 Schouwburg Almere, Almere
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Werftheater, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Schlemiel C.C. Zundert, Zundert
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Camerettten - Finaletournee Theater de Kampanje, Den Helder

zaterdag 01 december 2012

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Kennemer Theater, Beverwijk
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis! Leidse Schouwburg, Leiden
Pagina -326