CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -327
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 30 nov
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Podium `t Beest
Goes
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Klomp Ovezande
Ovezande
20:00
Theater De Kik
Elst
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
De Brink
Leunen
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Mezz
Breda
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
BaronTheater
Opende
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:00
Prismare
Enschede
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Theater 1892
Zoetermeer
20:00
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Boelies Pub
Winschoten
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Veste
Delft

vrijdag 30 november 2012

20:00
Jeroen Leenders Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Jeroen Leenders C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Jeroen Leenders Parktheater, Eindhoven
20:00
Jeroen Leenders Parktheater, Eindhoven
20:00
Jeroen Leenders De Maaspoort, Venlo
20:00
Jeroen Leenders Meervaart, Amsterdam
20:00
Jeroen Leenders De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jeroen Leenders Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Jeroen Leenders Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jeroen Leenders Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Jeroen Leenders De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Jeroen Leenders Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jeroen Leenders Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Jeroen Leenders Het Klooster, Woerden
20:00
Eric Koller Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Eric Koller C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Eric Koller Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Eric Koller Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Eric Koller Het Klooster, Woerden
20:00
Eric Koller Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Eric Koller Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Eric Koller Podium `t Beest, Goes
20:00
Eric Koller C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Eric Koller C.C. Evergem, Evergem
20:00
Eric Koller Jan van Besouw, Goirle
20:00
Eric Koller C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Eric Koller Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Eric Koller C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Eric Koller Crown theater, Aalsmeer
20:00
Eric Koller Diligentia, Den Haag
20:00
Eric Koller Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Eric Koller C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Eric Koller De Dialoog, Ermelo
20:00
Eric Koller De Reehorst, Ede
20:00
Eric Koller De Maaspoort, Venlo
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater Idea, Soest
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Kulturhus Holten, Holten
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater Concordia, Enschede
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival De Klomp Ovezande, Ovezande
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater De Kik, Elst
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival De Weijer, Boxmeer
20:00
Jeroen Leenders Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Jeroen Leenders Theater Carrousel, Ommen
20:00
Piepschuim Theater De Tuin, Leusden
20:00
Piepschuim Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Piepschuim De Brink, Leunen
20:00
Piepschuim De Warande, Turnhout
20:00
The Umbilical Brothers Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
The Umbilical Brothers De Warande, Turnhout
20:00
The Umbilical Brothers Jan van Besouw, Goirle
20:00
The Umbilical Brothers Diligentia, Den Haag
20:00
The Umbilical Brothers Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Marco Roelofs - Kaal C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Marco Roelofs - Kaal Mezz, Breda
20:00
Marco Roelofs - Kaal Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Marco Roelofs - Kaal Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Marco Roelofs - Kaal C.C. De Werf, Aalst
20:00
Marco Roelofs - Kaal Zalencentrum de Treemter, Balk
20:00
Marco Roelofs - Kaal DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Marco Roelofs - Kaal Witte Theater, IJmuiden
20:00
Marco Roelofs - Kaal Wilminktheater, Enschede
20:00
Marco Roelofs - Kaal Theater Dakota, Den Haag
20:00
Marco Roelofs - Kaal C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Margriet Bolding BaronTheater, Opende
20:00
Margriet Bolding Rietveld Theater, Delft
20:00
Margriet Bolding Theater het Pakhuis, Hoorn
20:00
Margriet Bolding Theater Top, Bemmel
20:00
Arno van der Heyden Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:00
Arno van der Heyden Prismare, Enschede
20:00
De Hyena's De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
De Hyena's Theater Top, Bemmel
20:00
De Hyena's Het Podium, Hoogeveen
20:00
De Hyena's Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
De Hyena's De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's Het Podium, Hoogeveen
20:00
De Hyena's De Reehorst, Ede
20:00
De Hyena's De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's Theater 1892, Zoetermeer
20:00
Anne Jan Toonstra Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Anne Jan Toonstra Rietveld Theater, Delft
20:00
Anne Jan Toonstra Boelies Pub, Winschoten
20:00
Anne Jan Toonstra Theater Top, Bemmel
20:00
Anne Jan Toonstra Theater Top, Bemmel
20:00
Eric Koller De Maaspoort, Venlo
20:00
Eric Koller van Beresteyn, Veendam
20:00
Eric Koller Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Emilio Guzman Meervaart, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman Schouwburg Theothorne, Dieren
20:00
Emilio Guzman Diligentia, Den Haag
20:00
Emilio Guzman Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Emilio Guzman Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Emilio Guzman Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Emilio Guzman Parktheater, Eindhoven
20:00
Emilio Guzman Theater De Veste, Delft
Pagina -327