CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -327
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 06 feb
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Speeldoos
Baarn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Spieghel
Groningen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Munttheater
Weert
So What!
Gouda
1
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
De Spieghel
Groningen
do 07 feb
C.C. Stroud
Putten
Theater De Kolk
Assen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Koornbeurs
Franeker
1
NTGent
Gent
Theater De Boerderij
Huizen
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Muzeval
Emmen
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Almere
Almere
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Muze
Noordwijk
Theater Concordia
Enschede
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kattendans
Bergeijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Podium `t Beest
Goes
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
vr 08 feb
Junushoff Theater
Wageningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kom
Nieuwegein
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Musketon
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
NTGent
Gent
Podium Boxtel
Boxtel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Theater de Speeldoos
Baarn
1
Kaleidoscoop
Mortsel
C.C. De Steiger
Menen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
M-Lab
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kennemer Theater
Beverwijk
1
Posttheater
Arnhem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Flint
Amersfoort
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
So What!
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
J.C. Pardoes
Hoogwoud
1
20:30
Klif 12
Den Hoorn
za 09 feb
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posttheater
Arnhem
Theater De Willem
Papendrecht
1
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
NTGent
Gent
Wadway Theaterkerk
Spanbroek

woensdag 06 februari 2013

Ashton Brothers - Treasures C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Theater Concordia, Enschede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Wilminktheater, Enschede
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater de Speeldoos, Baarn
Youp van 't Hek - Wigwam Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nathalie Baartman - Prei met mij Schouwburg Het Park, Hoorn
De Hyena's - De Hyena's Comedy De Spieghel, Groningen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Munttheater, Weert
Foto Dolf Jansen - Topvorm
Dolf Jansen - Topvorm So What!, Gouda
1
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's De Spieghel, Groningen

donderdag 07 februari 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger C.C. Stroud, Putten
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater De Kolk, Assen
Yora Rienstra - We maken er wat van Fulcotheater, IJsselstein
Schudden - We vieren het maar Theater 't Speelhuis, Helmond
Speelman & Speelman - Optimisten Theater Hof 88, Almelo
Foto Pieter Derks - Van nature
Pieter Derks - Van nature Theater de Koornbeurs, Franeker
1
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk NTGent, Gent
Karin Bruers - Waar was ik? Theater De Boerderij, Huizen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anuar - Vastberaden Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater De Muzeval, Emmen
Plien en Bianca - Heb je hun weer Chassé Theater, Breda
Op Sterk Water - Alfa Stadsschouwburg Groningen, Groningen
André Manuel - Bonzaai!!! Schouwburg Almere, Almere
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Droog Brood - Dat wordt oorlog De Muze, Noordwijk
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Theater Concordia, Enschede
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Theater Walhalla, Rotterdam
Ruben Nicolai - Little friday Theater aan de Schie, Schiedam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet De Kattendans, Bergeijk
Silvester Zwaneveld - In de lift Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Peter Heerschop - Gelukzoekers Theater de Kom, Nieuwegein
Dani - De zachte heelmeester De Meenthe, Steenwijk
Margriet Bolding - Comedy Kitchen Theater de Spiegel, Zwolle
Comedy Kitchen Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Op Sterk Water De Oosterpoort, Groningen
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw Posthuis Theater, Heerenveen
Foto Jandino Asporaat De Revue
Jandino Asporaat De Revue Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Berit Companjen Podium `t Beest, Goes
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Lennaert Maes Theater de Spiegel, Zwolle

vrijdag 08 februari 2013

Enge Buren - Reuring Junushoff Theater, Wageningen
Ellen Dikker - Horten en stoten Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Schouwburg Het Park, Hoorn
Acda en de Munnik - 't Heerst De Harmonie, Leeuwarden
Schudden - We vieren het maar Theater de Kom, Nieuwegein
Speelman & Speelman - Optimisten Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jeffrey Spalburg - Thuus Theater De Musketon, Utrecht
Soundos - Er is geen plan B Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk NTGent, Gent
Karin Bruers - Waar was ik? Podium Boxtel, Boxtel
Carolien Borgers - Happy End TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Zaantheater, Zaandam
Op Sterk Water - Alfa Theater de Speeldoos, Baarn
1
Jeroen Leenders - Geen idee Kaleidoscoop, Mortsel
Han Solo - Han Solo bedankt! C.C. De Steiger, Menen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Foto Karin Bloemen - Witte nar
Karin Bloemen - Witte nar M-Lab, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures Goudse Schouwburg, Gouda
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Oude Luxor Theater, Rotterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater Aan de Slinger, Houten
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Theaterhotel Almelo, Almelo
Silvester Zwaneveld - In de lift Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lebbis - Het grijze gebied Kennemer Theater, Beverwijk
1
Peter Heerschop - Gelukzoekers Posttheater, Arnhem
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij Flint, Amersfoort
Dani - De zachte heelmeester C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Piepschuim C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Hans Dorrestijn So What!, Gouda
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
André Manuel - Bonzaai!!! De Oosterpoort, Groningen
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Ronald Goedemondt - De R van Ronald / try-out Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Lennaert Maes Theater de Spiegel, Zwolle
Foto Dolf Jansen - Topvorm
Dolf Jansen - Topvorm J.C. Pardoes, Hoogwoud
1
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw Klif 12, Den Hoorn

zaterdag 09 februari 2013

Ellen Dikker - Horten en stoten Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Orpheus, Apeldoorn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Poolvogel - Poolvogel Posttheater, Arnhem
Foto Acda en de Munnik - 't Heerst
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater De Willem, Papendrecht
1
Yora Rienstra - We maken er wat van Kennemer Theater, Beverwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Theater de Speeldoos, Baarn
Schudden - We vieren het maar Theater de Stoep, Spijkenisse
Speelman & Speelman - Optimisten Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Van nature Schouwburg de Lawei, Drachten
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk NTGent, Gent
Max van den Burg - Schlemiel Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pagina -327