CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -328
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 28 mrt
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
za 29 mrt
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater en Meer
Assen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
World Forum CC
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
In de Brouwerij
Asten
zo 30 mrt
15:00
Posttheater
Arnhem
15:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
ma 31 mrt
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
di 01 apr
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
wo 02 apr
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
do 03 apr
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
1
20:00
Witte Theater
IJmuiden
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Groene Engel
Oss
vr 04 apr
Theater Aan de Slinger
Houten
Flint
Amersfoort
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Podium heino
Heino
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Dok6
Panningen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Maaspoort
Venlo
1
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Ludens
Voorburg

vrijdag 28 maart 2014

20:00
Katinka Polderman Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Erik van Muiswinkel Chassé Theater, Breda
20:00
Diederik van Vleuten Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Dames voor na Vieren Flint, Amersfoort
20:00
Cabarestafette De Maaspoort, Venlo
20:00
Murth Mossel De Molenberg, Delfzijl
20:15
Guido Weijers - V Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
20:30
Comedyhuis Comedynight Tivoli, Utrecht
20:30
Poolvogel - Wachtlokaal 9 Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Theater de Kom, Nieuwegein

zaterdag 29 maart 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jennifer Evenhuis Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Urbanus Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Thomas van Luyn Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Micha Wertheim Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Wim Helsen Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Martijn Koning Het Klooster, Woerden
20:00
Lenette van Dongen Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Diederik van Vleuten Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dames voor na Vieren Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Creatifs Theater en Meer, Assen
20:15
LOS Muziektheater - FCKD De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue World Forum CC, Den Haag
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Emilio Guzman C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Hester Macrander - Goedgemutst Posttheater, Arnhem
20:30
Fred Zuiderwijk - Kringloop Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk In de Brouwerij, Asten

zondag 30 maart 2014

15:00
Jungle book Posttheater, Arnhem
15:30
Creatifs Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Marc Marie Huijbregts Stadsschouwburg Groningen, Groningen

maandag 31 maart 2014

20:00
Eric Koller Theater Achterom, Hilversum
20:00
Marc Marie Huijbregts Stadsschouwburg Groningen, Groningen

dinsdag 01 april 2014

20:00
Martijn Koning Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Erik van Muiswinkel Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Guido Weijers - V Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Veldhuis & Kemper Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

woensdag 02 april 2014

20:00
Urbanus De Maaspoort, Venlo
20:00
Emilio Guzman Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Martijn Koning Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dolf Jansen Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Dames voor na Vieren Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Guido Weijers - V Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Arnhem lacht Posttheater, Arnhem
20:30
Cameretten finaletour Posttheater, Arnhem
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus De Harmonie, Leeuwarden

donderdag 03 april 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater De Boerderij, Huizen
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater Geert Teis, Stadskanaal
1
20:00
Piepschuim Witte Theater, IJmuiden
20:00
Urbanus De Maaspoort, Venlo
20:00
Arno van der Heyden Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Emilio Guzman Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Martijn Koning Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Katinka Polderman Parktheater, Eindhoven
20:00
Erik van Muiswinkel Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Dolf Jansen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Diederik van Vleuten Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Dames voor na Vieren Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Cabarestafette Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Guido Weijers - V De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Sjaak Bral - Lik op Stuk C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Kiki Schippers Groene Engel, Oss

vrijdag 04 april 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Flint, Amersfoort
20:00
Piepschuim Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Arno van der Heyden Podium heino, Heino
20:00
Emilio Guzman Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Thomas van Luyn Schouwburg Almere, Almere
20:00
Micha Wertheim Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Martijn Koning Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Katinka Polderman TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Diederik van Vleuten Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Dames voor na Vieren Chassé Theater, Breda
20:00
Cabarestafette Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus De Kattendans, Bergeijk
20:00
Murth Mossel Dok6, Panningen
20:00
Bert Kruismans ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Dolf Jansen De Maaspoort, Venlo
1
20:15
LOS Muziektheater - FCKD Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
20:30
Debby Petter - Gaandeweg Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk Theater Ludens, Voorburg
Pagina -328