CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -32
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 13 feb
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
do 14 feb
Schouwburg de Lawei
Drachten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Willem
Papendrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
1
Theater de Bussel
Oosterhout
De Meenthe
Steenwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Sneek
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theaters Tilburg
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Pas
Heesch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Orpheus
Apeldoorn
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Hoftheater
Raalte
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
1
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
vr 15 feb
Theater de Griffioen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater Orpheus
Apeldoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Lochem
Lochem
Goudse Schouwburg
Gouda
BREStheater
Brielle
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Schalm
Veldhoven
De Cammeleur
Dongen
Agnietenhof
Tiel
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Meenthe
Steenwijk
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Chassé Theater
Breda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Bouwkunde
Deventer
Fulcotheater
IJsselstein
De Speeldoos
Vught
Diligentia
Den Haag
C.C. De tippe
Vledder
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard

woensdag 13 februari 2019

20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
20:15
Ali B Diligentia, Den Haag
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater Hof 88, Almelo
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater PePijn, Den Haag
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege De Kleine Willem, Enschede
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Comedy Night Simplon, Groningen

donderdag 14 februari 2019

Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Voor wat het waard is Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater De Veste, Delft
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater De Willem, Papendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theaterhotel Almelo, Almelo
Jochen Otten - Troosten Schaffelaartheater, Barneveld
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Stoep, Spijkenisse
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater Walhalla, Rotterdam
Foto Martijn Koning - Koning van de dieren
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Lievekamp, Oss
1
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater de Bussel, Oosterhout
Freek de Jonge - De Suppoost De Meenthe, Steenwijk
Alex Ploeg Ultimatum TAQA Theater De Vest, Alkmaar
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Zinin, Nijverdal
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram Theater Harderwijk, Harderwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Arie & Silvester - Wie?! Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Najib Amhali - Waar was ik? Theater Sneek, Sneek
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Ogterop, Meppel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Schouwburg Hengelo, Hengelo
Louise Korthals - Alles is er Theaters Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights Junushoff Theater, Wageningen
Claudia de Breij - Nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Cuijk, Cuijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede C.C. De Pas, Heesch
Patrick Laureij De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Winsinghhof, Roden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Orpheus, Apeldoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Diligentia, Den Haag
Fabian Franciscus - Vlafeest Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Sounds Niets te verliezen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Yentl en de Boer - Magie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Singer Theater, Laren
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Maartje & Kine - Vibrato Hoftheater, Raalte
Thomas Acda - Motel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Foto Nasrdin Dchar - Ja
Nasrdin Dchar - Ja Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
1
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten Groene Engel, Oss
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Funda Mujde - Funda stelt zich aan Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Max van den Burg - Paasbest Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Perron-3, Rosmalen

vrijdag 15 februari 2019

Henry van Loon - Onze Henry Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Zaantheater, Zaandam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Het leven an sich Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan! Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theaterhotel Almelo, Almelo
Javier Guzman - Guzmán Theater PePijn, Den Haag
Jochen Otten - Troosten Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Oosterpoort, Groningen
Murth Mossel - Pauwer Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de dieren De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Alex Ploeg Ultimatum Schouwburg Lochem, Lochem
André Manuel - DREEJKLEZOEW Goudse Schouwburg, Gouda
ANNE & LISA - Weltschmerz BREStheater, Brielle
Anne-Marie Jung - Ram Theater 't Onderdak, Sassenheim
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arie & Silvester - Wie?! De Nieuwe Kolk, Assen
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater de Schalm, Veldhoven
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) De Cammeleur, Dongen
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Blauwe Kei, Veghel
Tineke Schouten - Highlights Theaters Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rayen Panday - Fenomeen Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Ik beloof niks De Meenthe, Steenwijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede J.C. Pardoes, Hoogwoud
Jeroen van Merwijk - Lucky Chassé Theater, Breda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Bouwkunde, Deventer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om Alles! De Speeldoos, Vught
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Diligentia, Den Haag
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST C.C. De tippe, Vledder
Oldenhermanns - UNSEXED Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pagina -32