Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Speeldoos
Baarn
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Markant Uden
Uden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Patronaat
Haarlem
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Flint
Amersfoort
20:30
Vorstin
Hilversum
Meervaart
Amsterdam
Cultuurschuur
Monster
Schouwburg Venray
Venray
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
AINSI
Maastricht
20:00
Het Musiater
Zevenaar
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Meerpaal
Dronten
Orpheus
Apeldoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
Goudse Schouwburg
Gouda
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Stroud
Putten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
Chassé Theater
Breda
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Maaspoort
Venlo
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parktheater
Eindhoven
20:15
Veluvine
Nunspeet
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
De Kattendans
Bergeijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
Wilminktheater
Enschede
00:00
Koningshof
Maassluis
Flint
Amersfoort
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Munttheater
Weert
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Singer Theater
Laren
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Gryphus
Vierlingsbeek
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Kulturhus
Denekamp
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
woensdag 27 maart 2019
Thomas Acda - Motel
Theater de Speeldoos, Baarn
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
ATLAS Theater, Emmen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater de Stoep, Spijkenisse
donderdag 28 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Arie en Silvester - Wie?!
Markant Uden, Uden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Cultuurschuur, Monster
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Venray, Venray
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Voordat het te laat is
AINSI, Maastricht
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Musiater, Zevenaar
Henry van Loon - Onze Henry
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Cultura, Ede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Nieuwe Kolk, Assen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Johan Goossens - Vlam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Schouwburg Odeon, Zwolle
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Orpheus, Apeldoorn
Kiki Schippers - Waar
Theater Aan de Slinger, Houten
Kommil Foo - Oogst
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Lieve Scheire - Live in Nerdland
De Harmonie, Leeuwarden
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Stroud, Putten
20:00
Matroesjka - Brainwash
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Speeldoos, Baarn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kom, Nieuwegein
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Piepschuim - Grote Woorden
Den heuvel, Alphen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schaffelaartheater, Barneveld
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Lindenberg Theater, Nijmegen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Stefano Keizers - Erg Heel
Posthuis Theater, Heerenveen
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Schalm, Veldhoven
Thomas Acda - Motel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Highlights
Parktheater, Eindhoven
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Veluvine, Nunspeet
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 29 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hofpoort, Coevorden
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kattendans, Bergeijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Koningshof, Maassluis
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Agnietenhof, Tiel
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Kantine Walhalla, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Munttheater, Weert
20:00
Greg Shapiro - The Madness Of King Donald
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman | Try-out
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Singer Theater, Laren
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
van Beresteyn, Veendam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Nieuwe Kolk, Assen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Gryphus, Vierlingsbeek
12:30
Lunchpauzeverhalen - Ronald Giphart
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Schattelijn, Geertruidenberg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Beun, Heiloo
Matroesjka - Brainwash
Theater De Omval, Diemen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus, Denekamp
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lampegiet, Veenendaal