CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -330
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 26 feb
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Cultura
Ede
wo 27 feb
Theater de Schalm
Veldhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lievekamp
Oss
1
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
S.C.C. De Enck
Oirschot
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Concordia
Enschede
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
do 28 feb
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
Zaantheater
Zaandam
Deventer Schouwburg
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Winsinghhof
Roden
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Sneek
Sneek
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
vr 01 mrt
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
C.C. De kern
Wilrijk
Orpheus
Apeldoorn
Werftheater
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
van Beresteyn
Veendam
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Willem
Enschede
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg

dinsdag 26 februari 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Micha Wertheim - Voor alle duidelijkheid Cultura, Ede

woensdag 27 februari 2019

Thomas Acda - Motel Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theaterhotel Almelo, Almelo
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Om Alles! van Beresteyn, Veendam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater De Lievekamp, Oss
1
Matroesjka - Brainwash Agora Theater Lelystad, Lelystad
Patrick Laureij TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Ik beloof niks S.C.C. De Enck, Oirschot
Rayen Panday - Fenomeen Orpheus, Apeldoorn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fresku - Voordat het te laat is Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - Waar was ik? Theater De Leest, Waalwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum De Meenthe, Steenwijk
Kiki Schippers - Waar Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ali B - Koorts Zaantheater, Zaandam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Voor wat het waard is Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Diligentia, Den Haag
20:15
Edson Da Graça - Wakker Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Javier Guzman try-out Theater Concordia, Enschede
1
20:30
Dang Boy - We gaan gaan gaan Meervaart, Amsterdam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadstheater Arnhem, Arnhem

donderdag 28 februari 2019

Maartje & Kine - Vibrato Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Roué Verveer - Heppie de Peppie Schouwburg Het Park, Hoorn
Yentl en de Boer - Magie Cpunt Theater, Hoofddorp
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefano Keizers - Erg Heel Theater De Storm, Winterswijk
Brigitte Kaandorp - Eh... Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Oeloek - Droeftoeters Zaantheater, Zaandam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Deventer Schouwburg, Deventer
Richard Groenendijk - Om Alles! Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jeroen van Merwijk - Lucky De Meenthe, Steenwijk
Patrick Laureij Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Ik beloof niks Theater de Griffioen, Amstelveen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Rayen Panday - Fenomeen Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er Cpunt Theater, Hoofddorp
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Koornbeurs, Franeker
Fresku - Voordat het te laat is Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - Waar was ik? Theater De Leest, Waalwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Molenberg, Delfzijl
Alex Ploeg Ultimatum Theater De Winsinghhof, Roden
Paul de Leeuw - Vette Pech! Singer Theater, Laren
Martijn Koning - Koning van de dieren De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Sneek, Sneek
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Koorts Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Voor wat het waard is Parktheater, Eindhoven
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles De Weverij, Zierikzee
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Figi Theater, Zeist
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Deng Boy Meervaart, Amsterdam

vrijdag 01 maart 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Spiegel, Zwolle
Thomas Acda - Motel Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon De Meenthe, Steenwijk
Thijs Kemperink - Bonje Theater de Kaasfabriek , Wormer
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De kern, Wilrijk
Nathalie Baartman - Breek Orpheus, Apeldoorn
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Werftheater, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie DeLaMar, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater aan de Schie, Schiedam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater Sneek, Sneek
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Lampegiet, Veenendaal
Patrick Laureij Schouwburg Odeon, Zwolle
Kamagurka - De grenzen van Ernst Theater de Griffioen, Amstelveen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald van Beresteyn, Veendam
Rayen Panday - Fenomeen Deventer Schouwburg, Deventer
Louise Korthals - Alles is er Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg de Lawei, Drachten
Fresku - Voordat het te laat is De Kleine Willem, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik? Theater De Leest, Waalwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Lochem, Lochem
Freek de Jonge - De Suppoost Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pagina -330