Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Munttheater
Weert
De Cultuurwerf
Vlissingen
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Veste
Delft
Het Klooster
Woerden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Mythe
Goes
C.C. Kadans
Wuustwezel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Amicitia Theater
Sneek
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Colosseum Dokkum
Dokkum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Reggehof
Goor
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Evertshuis
Bodegraven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De alkeburcht
Roelofarendsveen
Theater de wildeman
Linschoten
Den Boogaard
Moergestel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Kolk
Assen
De Eendracht
Gemert
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Mythe
Goes
C.C. Kadans
Wuustwezel
Theater de Kampanje
Den Helder
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Figi Theater
Zeist
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
Ledeltheater
Oostburg
Vorstin
Hilversum
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kamers
Amersfoort
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
So What!
Gouda
21:30
Vera
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Swanla Theater
Zevenhuizen
Theater De Lievekamp
Oss
BREStheater
Brielle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zalencentrum de Treemter
Balk
Witte Theater
IJmuiden
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Stoep
Spijkenisse
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
C.C. De Kei
Reusel
Theater 't Pand
Gorinchem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kluit
Zeewolde
Theater De Kolk
Assen
C.C. De schelde
Zandvliet
Posthuis Theater
Heerenveen
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Speeldoos
Vught
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De hoogte
Winsum
19:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
donderdag 22 november 2012
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Kampanje, Den Helder
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Munttheater, Weert
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Cultuurwerf, Vlissingen
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater De Muzeval, Emmen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Veste, Delft
Schudden - We vieren het maar
Het Klooster, Woerden
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Zuidplein, Rotterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Leidse Schouwburg, Leiden
Thijs Maas - Concert
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Junushoff Theater, Wageningen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Speeldoos, Baarn
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Henry van Loon - Electropis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Almere, Almere
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Mythe, Goes
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Kadans, Wuustwezel
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kamagurka - Sprook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ruben Nicolai - Little friday
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Fransche School Culemborg, Culemborg
Youp van 't Hek - Wigwam
Amicitia Theater, Sneek
20:15
Mark van de Veerdonk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Youssef El Mousaou - Childs Play
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 23 november 2012
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Diligentia, Den Haag
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Colosseum Dokkum, Dokkum
Poolvogel - Poolvogel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Ali geeft antwoord
De Reggehof, Goor
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Schudden - We vieren het maar
Het Evertshuis, Bodegraven
Speelman & Speelman - Optimisten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Van nature
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Theater de wildeman, Linschoten
Max van den Burg - Schlemiel
Den Boogaard, Moergestel
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Joost van Hyfte - KOK
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Carolien Borgers - Happy End
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Kolk, Assen
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
De Eendracht, Gemert
Henry van Loon - Electropis
Theater Zinin, Nijverdal
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Mythe, Goes
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Kadans, Wuustwezel
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Kampanje, Den Helder
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Spant!, Bussum
Kamagurka - Sprook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Figi Theater, Zeist
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Kennemer Theater, Beverwijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Nathalie Baartman - Prei met mij
Ledeltheater, Oostburg
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Vorstin, Hilversum
Piepschuim
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
20:15
LOS muziektheater - FCKD
De Kamers, Amersfoort
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Buutvrij / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
So What!, Gouda
21:30
Die Toffe Gasten
Vera, Groningen
zaterdag 24 november 2012
Wilko Terwijn
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Swanla Theater, Zevenhuizen
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Theater De Lievekamp, Oss
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
BREStheater, Brielle
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Omval, Diemen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yora Rienstra - We maken er wat van
Zalencentrum de Treemter, Balk
Schudden - We vieren het maar
Witte Theater, IJmuiden
Speelman & Speelman - Optimisten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Pieter Derks - Van nature
Theater de Stoep, Spijkenisse
Max van den Burg - Schlemiel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Posttheater, Arnhem
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. De Kei, Reusel
Anuar - Vastberaden
Theater 't Pand, Gorinchem
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Kluit, Zeewolde
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Theater De Kolk, Assen
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De schelde, Zandvliet
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Posthuis Theater, Heerenveen
Alex Agnew - Interesting times
Kursaal Oostende, Oostende
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Purmaryn, Purmerend
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Speeldoos, Vught
Kamagurka - Sprook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Figi Theater, Zeist
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Diligentia, Den Haag
Silvester Zwaneveld - In de lift
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Piepschuim
De hoogte, Winsum
19:30
De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
20:00
Erris van Ginkel
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Theater de Tobbe, Voorburg