CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -331
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 24 okt
Ons Tejater
Lieshout
De Schakel
Gilze
De Maaspoort
Venlo
Arto Theater
Schoonhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Toneelschuur
Haarlem
De Hofnar
Aalten
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kattendans
Bergeijk
Wesopa Weesp
Weesp
14:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
zo 25 okt
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Den Herd
Bladel
13:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ma 26 okt
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
di 27 okt
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Muze
Noordwijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Toomler Theater
Amsterdam
1
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 28 okt
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meerpaal
Dronten
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
van Beresteyn
Veendam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 29 okt
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Den heuvel
Alphen
C.C. De Brouckere
Torhout
Theater Idea
Soest
C.C. De Pas
Heesch
Werftheater
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
City Theater
Schijndel
Schouwburg Almere
Almere
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Het Klooster
Woerden
1
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Taverne
Bergen
vr 30 okt
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
1
Cultura
Ede
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Perron-3
Rosmalen
De Maagd
Bergen op Zoom
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater Achterom
Hilversum

zaterdag 24 oktober 2015

Leon van der Zanden - Supergewoon Ons Tejater, Lieshout
Rayen Panday - Vrijspraak De Schakel, Gilze
Lankmoed - Onvergetelijk De Maaspoort, Venlo
Intgeniep - Jeukt Arto Theater, Schoonhoven
Deng Boy - Platzak Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Toneelschuur, Haarlem
Mark van de Veerdonk - TOF De Hofnar, Aalten
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Den Herd, Bladel
Ali B - Je Suis Ali Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Wesopa Weesp, Weesp
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater De Storm, Winterswijk
Vincent Geers - Je moet het maar durven Theater PePijn, Den Haag
20:00
Huub Stapel - MV² Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Schouwburg Venray, Venray
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Appels met Peren Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
André Manuel Diligentia, Den Haag
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater De Omval, Diemen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Achterom, Hilversum
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Daniël Arends Kennemer Theater, Beverwijk

zondag 25 oktober 2015

Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Theater de Bussel, Oosterhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Den Herd, Bladel
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag

maandag 26 oktober 2015

Alex Roeka - Voort! De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg

dinsdag 27 oktober 2015

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lankmoed - Onvergetelijk Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Muze, Noordwijk
20:00
Huub Stapel - MV² Parktheater, Eindhoven
Foto Doug Stanhope
Doug Stanhope Toomler Theater, Amsterdam
1
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 28 oktober 2015

Ton Kas - JABROER Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van Kooten De Meerpaal, Dronten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Zaantheater, Zaandam
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar van Beresteyn, Veendam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Eric van Sauers - Ontroert Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater PePijn, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Daglicht Parktheater, Eindhoven
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 29 oktober 2015

Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - De Partizanen Den heuvel, Alphen
Hans Liberg - Jazz & Comedy C.C. De Brouckere, Torhout
Kasper van Kooten Theater Idea, Soest
Leon van der Zanden - Supergewoon C.C. De Pas, Heesch
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST Werftheater, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Zaantheater, Zaandam
Mark van de Veerdonk - TOF City Theater, Schijndel
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Almere, Almere
Lenette van Dongen - Tegenwind Papenstraattheater, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
Lebbis - De Paardenpoetser Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Walhalla, Rotterdam
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Huub Stapel - MV² Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop Schouwburg Venray, Venray
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Daniël Arends Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
André Manuel Het Klooster, Woerden
1
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Nathalie Baartman - Louter Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Patrick Nederkoorn Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Badaboom Comedy Club Taverne, Bergen

vrijdag 30 oktober 2015

Ton Kas - JABROER Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Theater Ludens, Voorburg
1
De Partizanen - De Partizanen Cultura, Ede
André Manuel - Het geval apart Stadstheater Arnhem, Arnhem
Hans Liberg - Jazz & Comedy Perron-3, Rosmalen
Kasper van Kooten De Maagd, Bergen op Zoom
Rayen Panday - Vrijspraak Orpheus, Apeldoorn
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Posttheater, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater Achterom, Hilversum
Pagina -331