Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Achterom
Hilversum
Dorpshuis-café de Werf
Hauwert
Schuur
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Schakel
Gilze
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
BREStheater
Brielle
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Hofnar
Aalten
Theater de Bussel
Oosterhout
13:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Muze
Noordwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
van Beresteyn
Veendam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Papenstraattheater
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Werftheater
Utrecht
C.C. De Brouckere
Torhout
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
City Theater
Schijndel
Theater Walhalla
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Evertshuis
Bodegraven
21:00
Taverne
Bergen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Den heuvel
Alphen
Schouwburg Almere
Almere
Papenstraattheater
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
C.C. Stroud
Putten
zaterdag 24 oktober 2015
Deng Boy - Platzak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kom, Nieuwegein
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Tejater, Lieshout
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Achterom, Hilversum
Alex Roeka - Voort!
Dorpshuis-café de Werf, Hauwert
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:00
Huub Stapel - MV²
Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Vrijspraak
De Schakel, Gilze
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Omval, Diemen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
20:15
André Manuel
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
BREStheater, Brielle
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kattendans, Bergeijk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Appels met Peren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Griffioen, Amstelveen
Mark van de Veerdonk - TOF
De Hofnar, Aalten
zondag 25 oktober 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Bussel, Oosterhout
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 26 oktober 2015
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Roeka - Voort!
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 oktober 2015
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
Lankmoed - Onvergetelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Huub Stapel - MV²
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
woensdag 28 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
van Beresteyn, Veendam
20:15
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Parktheater, Eindhoven
Kasper van Kooten
De Meerpaal, Dronten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 29 oktober 2015
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:15
André Manuel
Het Klooster, Woerden
Lebbis - De Paardenpoetser
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Venray, Venray
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Maaspoort, Venlo
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Werftheater, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Brouckere, Torhout
20:30
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ton Kas - JABROER
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Patrick Nederkoorn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Molenberg, Delfzijl
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Evertshuis, Bodegraven
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - De Partizanen
Den heuvel, Alphen
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 30 oktober 2015
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Speeldoos, Vught
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2015: Lief & Laf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Daniël Arends
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Perron-3, Rosmalen
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Stroud, Putten