CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -332
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 19 feb
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 20 feb
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Junushoff Theater
Wageningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Mythe
Goes
Theater Dakota
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Munttheater
Weert
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Meervaart
Amsterdam
do 21 feb
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Fulcotheater
IJsselstein
1
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Speeldoos
Vught
Theater De Veste
Delft
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Dok6
Panningen
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Meervaart
Amsterdam
AINSI
Maastricht
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Toegift
Den Hoorn
vr 22 feb
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Diligentia
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
De Reggehof
Goor
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Flint
Amersfoort
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Hoftheater
Raalte

dinsdag 19 februari 2019

20:30
Nathalie Baartman - Breek Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

woensdag 20 februari 2019

Thomas Acda - Motel Cpunt Theater, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Sounds Niets te verliezen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Parktheater, Eindhoven
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Beuving - Rotatie Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks Orpheus, Apeldoorn
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Fenomeen Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Tineke Schouten - Highlights Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Mythe, Goes
Fresku - Voordat het te laat is (try-out) Theater Dakota, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving De Molenberg, Delfzijl
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Munttheater, Weert
Arie & Silvester - Wie?! Schouwburg Hengelo, Hengelo
Anne-Marie Jung - Ram De Meenthe, Steenwijk
Freek de Jonge - De Suppoost Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren Goudse Schouwburg, Gouda
Kiki Schippers - Waar Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Souvenirs Agora Theater Lelystad, Lelystad
Javier Guzman - Guzmán Theater Walhalla, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Flint, Amersfoort
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Het Klooster, Woerden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Agnietenhof, Tiel
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Meervaart, Amsterdam

donderdag 21 februari 2019

Thomas Acda - Motel Posthuis Theater, Heerenveen
Maartje & Kine - Vibrato Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Stefano Keizers - Erg Heel Fulcotheater, IJsselstein
1
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Amphion, Doetinchem
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bellevue, Amsterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jeroen van Merwijk - Lucky Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij Schouwburg Ogterop, Meppel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater De Storm, Winterswijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Fenomeen Theater de Speeldoos, Baarn
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Anne-Marie Jung - Ram Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Stoep, Spijkenisse
Freek de Jonge - De Suppoost De Speeldoos, Vught
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Veste, Delft
Kiki Schippers - Waar Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochen Otten - Troosten Dok6, Panningen
Emilio Guzman - Kom dan! Cultura, Ede
De Partizanen - Het leven an sich De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg Cuijk, Cuijk
Nabil - Monopoly Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry AINSI, Maastricht
19:30
Raymond van het Groenewoud - kreten en gefluister Effenaar, Eindhoven
20:00
Comedy Night Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pieter Derks Meervaart, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Guzmán (try-out) ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten Het Nationale Theater , Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Comedy Cowboys Vorstin, Hilversum
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels De Toegift, Den Hoorn

vrijdag 22 februari 2019

00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Apollofirst Theater, Amsterdam
Thomas Acda - Motel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Diligentia, Den Haag
Maartje & Kine - Vibrato Theater de Bussel, Oosterhout
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Yentl en de Boer - Magie Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Erg Heel Cpunt Theater, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Oeloek - Droeftoeters Theater Ludens, Voorburg
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater PePijn, Den Haag
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Sounds Niets te verliezen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles! De Reggehof, Goor
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater Aan de Slinger, Houten
Johan Goossens - Vlam Het Evertshuis, Bodegraven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroen van Merwijk - Lucky Flint, Amersfoort
Matroesjka - Brainwash De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Laureij Theater 't Speelhuis, Helmond
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Hoftheater, Raalte
Pagina -332